Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filminde, ivedik, küfürler, kızdırdı, recep

Recep İvedik 2 Filminde Küfürler Kızdırdı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Recep de küfrediyor babaanne de

Şahan Gökbakarın “Recep İvedik 2” filmi ilki gibi çok konuşulacağa benziyor Eleştirmenlerin ikiye bölündüğü film cuma günü gösterime girdikten sonra seyircilerden de farklı tepkiler aldı

İşte izleyici görüşleri :

ÇOCUKLAR SEYRETMEMELİ

Gizem Başaran (22) Grafik Tasarımcı: Ben filmi çok beğendim, hemen hemen her sahnede güldüm Recep İvedik 2, birinci filme göre daha güzel Argo kelimelere de dikkat edilmiş ama yine de küçük çocukların seyretmemesi gerekiyor bence

VERDİĞİM PARAYA DEĞMEDİ

Hakan Yürür (30) Subay: Birincisinde çok gülmüştüm ve Şahandan yine aynı performansı beklerdim Kesinlikle küçük çocukların izlememeleri gerekiyor Ben kardeşimle birlikte geldim ve argo birçok sahnede rahatsız oldum Verdiğim paraya değmedi

İLKİNDEN GÜZEL OLMUŞ

Gizem Aydın (23) Moda Tasarımcısı: Bence Recep İvedik bir halk kahramanı Herkesin içinde olan ama dışarıya göstermediği pis tarafların hepsi onda birleşmiş, bu yüzden güldürüyor bence Çok ince espriler yok filmde, her seviyede her kültürde insan anlayıp gülebilir

YİNE O HALK KAHRAMANI

Gökhan Naldemirci (26) İşletmeci: İlki gibi değildi Komik sahneler var ama yetersiz kalmış Birincisinden sonra Recep İvedik 2ye gelirken beklentilerim daha fazlaydı bunu karşılayamadı Şahan Gökbakar Ama tabi ki Recep İvedike karşı olar taraftan değilim O bir halk kahramanı

RECEP İVEDİK KAMERA ARKASI

TEPKİ ÇEKEN DİYALOGLAR

- Ninesi, Recepe kızıyor: Kalk sr git hayvan herif!

- Nine: Gel play station oynayalım da kyım sana Recep: Kimin kime kcağı belli olmaz

- Recep bir kıza fal bakıyor: Sana biri karmış

- Recep yoga yapıyor: Siz insanları dom tıyorsunuz!

- Partide kanepe denildiğinde Recep cevap veriyor: Kanepeye bak, benim gme bak!

- Japonlarla konuşuyor: Orama kma burama k Çok s çek

- Partide: Bu parti güm gibi geçiyor

- Hemşire kıyafeti giyen kıza “Tansiyonumu ölçer misin” diyor Daha sonra cinsel organını tutup “Küçük tansiyonumu ölçer misin” diyor

- Marlyn Monroe kılığındaki bir kadına: Doğru söyle Einstein sana ç tı mı?

- Ninesi 3-4 kere son nefesini verirken, “evdeki maun sandık” diyor, ölüyor, sonra tekrar canlanıp “evdeki maun sandık” diyor Recep “yeter artık tamamla cümleyi” diyor Ninesi “g ne girsin” diyor ve ölüyor

RECEP İVEDİK 2 FİLMİNDEN KARELER

RECEP İVEDİK 2 FRAGMAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com