Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filminin, fragmanı, oyunları, tanıtım, şark

Şark Oyunları Filminin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yapım:
2009 ~ Bulgaristan-Eastern Plays

Tür:
Dram

Yönetmen:
Kamen Kalev

Senaryo:
Kamen Kalev

Yapımcı:
Kamen Kalev, Fredrik Zander, Stefan Piryov, Anguel Christanov, Jean-paul Wall

Görüntü Yönetmeni:
Julian Atanassov

Müzik:
Jean-paul Wall

Süre:
1 saat 23 dk

Gösterim Tarihi:
09 Nisan 2010 (Türkiye)

Filmin Özeti
Bulgar yönetmen Kamen Kalev'in senaryosunu yazıp yönettiği ve ilk uzun metraj filmi olan “Eastern Plays – Şark Oyunları”, Bulgaristan'da yaşayan Itso ve Gregoria adlı iki kardeşin aileleriyle olan iletişimsizlik ve çatışmalarını anlatıyor

Türkiyeden karayoluyla Almanyadaki oğullarını görmeye giden bir Türk ailenin yolu Bulgar kardeşlerle kesişir Sofyada dinlenmek için duran ailenin kaldığı otele neo-Nazilerin saldırmasıyla anne, baba ve kızdan oluşan aile üyeleri zarar görür Sonrasında ise ailenin kızı Işılla Itso arasında bir yakınlaşma doğar

62 Cannes Film Festivalinde ''Yönetmenlerin 15 Günü'' bölümünde gösterilen film Sofya'da, birkaç sahnesi de İstanbul'da çekildi

Christo Christov, Ovanes Torosian, Saadet Işıl Aksoy, Nikolina Yanchev ve Hatice Aslanın oynadığı filmde uyuşturucu bağımlısı bir genci canlandıran başrol oyuncusu Christo Christov, filmin tamamlanmasından sonra hayatını kaybetti

Şark Oyunları, 46 Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film yarışmasında yarışıyor

Filmin Fragmanı

Şark Oyunları Oyuncuları

• Saadet Işıl Aksoy

Hatice Aslan

Kerem Atabeyoğlu

Velislav Pavlov
  • Christo Christov

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com