Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hızlı, ipuçları, makyaj, sac, yapmada

Hızlı Saç Ve Makyaj Yapmada İpuçları

Eski 10-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hızlı Saç ve Makyaj Yapmada İpuçları

Hızlı olmanız mı gerekiyor? Yıllardır çabuk güzellik önerileri olarak sunulan ipuçları hala geçerli mi, göz atın

1 Makyajınızı tazeleyin
Makyajınızı tazelemek için, yüzünüze şeffaf parlatıcı ile biraz parlaklık verin, kağıt mendil ile fazlalıkları alın Sonrasında pudra fırçanızla tozunu alıyor gibi yüzünüze hafif dokunun

2 Saçlarınız hemen parlasın
Saçlarınız kirli gibi görünüyorsa, şeffaf bir parlatıcı serpiştirin ve tarayın

3 Saçlarınız ve cildinizin suya ihtiyacı varsa
Saçlarınız ve vücudunuz için nemlendirici özellikli bir ürün kullanın Duşta tepeden tırnağa masaj yapın
Su oranı yüksek saç ve vücut losyonu ile cildinizin kurumasını önleyin Bir süre küvette suyun içinde
bekleyin

4 Hemen parlak tırnaklara sahip olun
60 saniyelik bir strateji ile parlak tırnaklarınız olabilir Tırnaklarınıza sadece parlatıcı sürün Ellerinizi limon suyuyla temizleyin yoksa yoğun bir el losyonu ile tırnaklarınızı iyice ovuşturun, tırnak kenarlarınızdaki ölü derilere iyice sürün

5 Mükemmel bir yüz için pembe kullanın
Sürpriz Tam da ihtiyacınız varken kapatıcınız çok az kalmış Üzülmeyin kapatıcınız ile pembe rujunuzu karıştırarak mükemmel bir karışım elde edebilirsiniz

6 Saçlarınız tel tel olmasın
Düz saçlarınız elektrikleniyor mu? Saçlarınızı suyla nemlendirin ve bir damla el losyonu damlatın Daha sonra saçlarınızı geriye doğru düzleştirmeye çalışarak geriye doğru düz bir şekil verin ve soldan içe doğru kıvırarak iç topuz (French twist) yapın10 dakika bekleyin ve bırakın Elektriklenmiş saçlarınızdan kurtulmuş oldunuz

7 Bir adımda akşam için göz makyajı
Eyeliner en hızlı uygulanan ve en ****i bakışları sağlayan araç Göz kapaklarınızın kirpik kenarlarına uygulamanız yeterli

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-29-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Ben we hızlı saç we makyaj imkanımı war :) işe gitmek için 8 buçukta ewden çıkıyorum we ben 7 de uyanıyorum sırf bu ikisi için 1 saatimi harcıyorum :) Ama bazı bilgileri bilmiyordum işime yarıyacaktır emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com