Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cinayet, istiyorum, işlemek

Cinayet İşlemek İstiyorum

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cinayet İşlemek İstiyorum

CİNAYET İŞLEMEK İSTİYORUM

Yayınevi: Karşı Kıyı Yayınları 2007 Polisiye / Politik

Yazar: Yılmaz karaman

Sabutay; sert mizaçlı kural tanımayan bir baş komiser duygusal ve psikopat; önce işkence yapıp sonra soru soruyor Biraz şantajcı biraz hırsız; öyle ki operasyonlardaki "ganimete" el koyacak kadar arsız Pek sevilmiyor; İzmir'e tayini çıkınca İstanbul'daki mesai arkadaşları açık etmeseler de seviniyorlar

Ali Ekber; birçok dil bilen kültürlü ama bir insanı gözünü kırpmadan yok edebilecek kadar donanımlı ve soğukkanlı yeraltı ilişkileri maksimum düzeyde çeşitli nedenlerden dolayı "tövbekâr" olmak zorunda kalmış bir kaçakçı

Bu iki adamın arasındaki kan davasının ne zaman başladığını kendileri dâhil kimse bilmiyor Defalarca karşılaşmış birbirlerine izleri asla silinmeyecek maddî / manevî ağır hasarlar vermiş zıt karakterli bu iki adam İzmir'de son kez karşı karşıya gelir Ama bu kez işbirliği yapmak zorundadırlar çünkü birbirlerine duydukları nefretten daha önemli bir şey vardır: Özgür!

On üç yaşında kimsesi olmayan daha doğrusu kimsesiz sanılan bir çocuk

Bu çocuğun özelliği ne?

CIA MİT EYP (Yunan Gizli Servisi) gibi üst düzey haber alma örgütlerinin tek hedefi Özgür isimli çocuk! Neden?

Neredeyse Türk - Yunan savaşı çıkaracak olan bu çocuğu bu kadar değerli kılan özellikler nedir?

Yapanların yasaları takmadığı kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan kirli boktan bir dünyada birbirlerinden öldüresiye nefret eden bu iki pislik herif için neden vazgeçilmez bu çocuk?

İstanbul'da başlayıp Yunan Adaları ve Atina’da devam eden ve Kıbrıs Rum Kesimi’nde son bulan; devletlerin orduların gizli servislerin politikacıların diplomatların işadamlarının terör örgütlerinin dünyaya meydan okuyan karanlık şebekelerin irili ufaklı çetelerin itirafçı suç örgütlerinin başıboş teröristlerin cirit attığı kan ve ateş cehenneminin ortasında kaçırılan çocuğu bulmak için ellerinden geleni artlarına koymayan bu iki adamın canlarını hiçe sayarak giriştikleri mücadeleyi soluk soluğa okuyacaksınız

Çağın hızını yakalamaya çalışmış yazar Başarıp başaramadığına siz karar vereceksiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com