Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kilo, meditasyonu, verme

Kilo Verme Meditasyonu

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kilo Verme Meditasyonu

VET PEK ÇOĞUMUZUN DERDİ OLAN BU SORUNUN KISA VE ÖZ BİR ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM ARKADAŞLAR AMA İNANARAK YAPARSANIZ OLACAKTIR ( İLK BAŞTA BENDE İNANMALIYIM )

Diyetler kilo almak içindir Ruh ve beden, sert tedbirlerden hoşlanmaz Bedeninden istediklerin konusunda önce ruhunu ikna etmen gerekir Gün geçtikçe gelişen o göbeğini hafifletmek istersen, kilo verme meditasyonundan yararlanabilirsin

Ellerinle kulaklarını bastırarak kapatırsın Böylece ellerde biriken enerji, kulaklarındaki akupunktur noktalarına akacaktır Midenin açlık-tokluk hissini belirleyen akupunktur noktaları kulağın içinden geçer Bir anda kulağın ısınmayabaşlarken gözlerini kapayan sen, bedenini karşına alır konuşmaya başlarsın Ona herşeyinyolunda olduğunu, artık senin için besin biriktirmesine gerek olmadığını anlatırsın " Ben artık doydum ve bana daha fazla yemek yedirmeni istemiyorum İhtiyacımız olmayan besinleri de sakladığın yerlerden çıkarmanı istiyorum Bu sana verdiğim emirdir " dersin

Hergün 3-5 dakikanı buna ayırırsın
İnandırıcı olursan, vücudun sana " Spora başlamak istiyorum ben" yanıtını verecek ve herşey yoluna girecektir

kaynak : Tanrı'nın doğum günü kitabı sf 230 , yazar Burak Özdemir

(Saygılar efendim)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com