Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
pusu

Pusu

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pusu

Pusu

Ünlü bir Rus yazar ve eski bir paraşütçü-asker olan Alexander Kurbsky, Putin hükümetinden yaka silkip Batı’da “gözden kaybolmak” ister Bu haberin evde nasıl karşılanacağıyla ilgili bir tedirginliği olmasa da, yurttaşlarının çoğunun Rus gizli servisleri tarafından canice öldürüldüklerini görünce Charles Ferguson, Sean Dillon ve “Başbakanın özel ordusu” olarak bilinen gruptaki diğer üyelerle kaçış ve gizlenme konusunda kayıtlara geçilemeyecek türden planlar yapar
Bu Batı için gerçek bir darbedir, tek bir şey dışında: Kurbsky hâlâ Ruslar için çalışmaktadır Plan en yüksek seviyede İngiliz ve Amerikan istihbaratının içine sızmaktır Bu işi en etkili şekilde yerine getirmek için kendi motivasyonlarına sahip olan Kubsky’nin ne yapması beklenen şey umurundadır ne gitmek zorunda olduğu yer ne de kimi öldürmesi gerektiği
Son sayfasına kadar merakla okuyacağınız, unutulmaz karakterlerle donatılmış bu kitap bir kez daha şunu kanıtlıyor, Associated Press’in kelimeleriyle: “Gerilim yazarları arasında bir isim var ki kalabalıktan bir adım öne çıkıyor – Jack Higgins

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
11,91 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com