Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adam, beyaz, giyen, zenci

Beyaz Giyen Zenci Adam

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beyaz Giyen Zenci Adam

eminim bunu daha önce ne gördünüz ne de duydunuz ama benim rüyama girdi ayy allahım çok feci bişeydi işin garibi rüyamı gerçekmi anlamıyor insan ben uyuyorum yatagımın hemen yanında tekli koltuk var bi tane başım sag tarafda başımı sol tarafa çevirdim o koltuk a oturmuş beyaz takım elbiseli aşırı uzun boylu zenci bir adam gömlegin bütün dügmeleri kapalı bembeyaz öyle bir parlıyorki zifiri karanlıkta bile o gömlek ben burdayım diye bagırıyor adamın gözleri kırmızı benim gözlerimin içine bakıyor çş bendede korku duyusu falan yok tam ayagı kalktım o anda gözümü kırpmamla adamın kayboluşu bir oldu daha sonra su içtikten sonra tekrar odaya geldim uzandım tam dalmak üzereyim yine başımın sol tarafından tarifi imkansız güzel bir esinti geldi kış günü bütün kaoı pencere kapalı bende de korku yok ama süperman falanda degilim artık dur dedim kendime daldım uyudum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com