Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
miydi, telekınezi

Telekınezi Miydi?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Telekınezi Miydi?

Merhabalar arkadaşlar ,

Birkaç aydır ara ara telekınezi ile uğraşmaktayımPsi whell ile yaptıgım çalışmalarımda az çok başarılı oluyorumFakat daha çok erken oldugunu hissediyorum

Dün , saat 12:50 civarı kendimi yeniden alıştırmalara verdimFakat olabileceğinden şüphe ediyordumHedefim açık duran kapı idiYatagıma uzandım kapıya konsantre oldumBeynimden çıkan enerjimin , kapıya etki yaptıgını imaje ettimSonuç başarısız idi

Lakin kapının sol tarafında bulunan saat'e baktıgımda , saniyeyi gösteren çubugun hızlı bir şekilde 3 veya 4 saniye boyunca ileri doğru gittigini gördümOlabildiğince şaşırmış ve başardıgımı düşünmüştüm o 3 ve 4 sn arasındaLakin bunları düşününce saat aynı hızında ilerlemeye devam ettiSaati alıp yanıma koydum birkaç defa denedim ama başarılı olamadımBunu yaptıktan sonra da garip bir rüya gördüm telekınezi içerikli çok tuhaf idiPek rüya anlatmayı sevmem ama isterseniz anlatabilirim

Sizce bu yaptıgım şey nedir? Telekınezi mi başka birşey mi?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com