Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
begonvil, küskün

Küskün Begonvil 5

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Küskün Begonvil 5

Küskün Begonvil 5 - Hicran Akçakaya

-Zeynep, Allah rızkını verir yavrum bu kadar derin düşünmene gerek yok

Zeynep annesinin şefkatli sesiyle daldığı derinliklerden tekrar dünyaya döndü

-Bilmiyorum anne Arda hala ilaç kullanıyor Sekiz yaşına kadar da devam edecek kontrolleri İnan ikinci bir bebeğe hazır hissetmiyorum kendimi Off ne yapacağım ben yaaa?

Yüksek sesle böyle söylüyordu Zeynep ama iç sesi çoktan kararını vermişti Bu bebeği istemiyordu Daha gençtiler İlerde hazır olunca başka bebekleri pekala olabilirdi İşin zor kısmı bu fikrini kocasına söylemek ve onun rızasını almaktı Kemal Zeynep'in üzülmesine asla dayanamazdı Ama söz konusu doğmamış bir çocuğun katliyse Off katliam sayılmazdı ama bu değil mi?

Henüz 4 haftalık Küçük bir kan pıhtısından ibaret Hem annesinin istemediği bir bebek olarak doğmak istemezdi herhalde Zeynep annesine rica etti Akşam yemekte bu konuyu açmaması için Eve gittiklerinde baş başa kaldıkları vakit kendi söylemek istiyordu Kemal'e

&

-Eeee Zeynep çatlatma insanı söylesene neyin varmış? Annenlerde de konuyu açtırmadın

-Şeyy, Kemal

-Ney Hadi Zeynep! Güzelim hadi Meraktan çatlatırsın adamı

-Ben hamileymişim!

-Ne diyorsun sen?

Kemal büyük bir coşkuyla karısını kucakladı Dudaklarını, yanaklarını, gözlerini her yerini öpücük yağmuruna tuttu

-Bebeğim harika bir haber bu! İkinci kez baba oluyorum demek!!!

-Ama Kemal

-Aması ne Zeynep? Canım benim, bir tanem uçabilirim şu anda mutluluktan

-Aması şu Kemal ben bu bebeği istediğimi sanmıyorum

-Nasıl yani?

-Şu anda bir bebek istemiyorum yani Arda yetiyor bana

-??

-Bakma öyle lütfen! Hazır değilim bir ikinci çocuğa

-Aşkım Arda büyüdü koca adam oldu Okula da başlayacak yakında Annen var ben varım Nedir seni korkutan anlamıyorum ki?

-Korku falan değil Kemal Ben ikinci bir çocuk henüz düşünmüyorum Lütfen anla Daha vakit var ilerde fikrimi değiştirebilirim o zaman Arda'ya bir kardeş gelebilir Ama inan şimdi bunu kaldıracak durumda değilim

-Kesin kararlısın yani doğurmamaya

-Çok üzgünüm

-Peki Sen bilirsin Zeynep Bir an önce hallet o zaman

-Yarın gideceğim Celal Beye

Kemal kırgındı aslında Fakat biraz düşününce Zeynep' e de hak vermiyor değildi Doğduğu andan beri Arda ile çok uğraşmışlardı Hala devam eden bir tedavisi vardı İkinci bir bebek hem Zeynep hem kendisi için ikinci bir sorumluluk demekti Belki ilerde fikrini değiştirebilir kendi arzusu ile ikinci kez anne olmayı isteyebilirdi Bu konuda fazla ısrarcı olmamaya karar verdi:

-Ben de seninle geleyim Yanında olmak istiyorum

-Söz hazır olduğumda ikinci kez baba olacaksın Ama şimdi değil

- Tamam canım Üzme kendini Anlayabiliyorum seni

Birbirlerine sarılıp uyumaya çalıştılar Her ikisinin aklında hep aynı sorular vardı Bu yaptığımız doğru mu?

O sabah her zamankinden farklı bir sabahtı Zeynep için Kararını vermişti Fakat gene de içinde tarifi imkansız bir acı, bir hüzün, kocaman bir huzursuzluk çöreklenip oturmuştu Kulaklarını sağır edercesine iki ses sürekli beynini tırmalıyordu:

-Zeynep ha şimdi ha sonra Allah vermiş işte Kıyma bebeğine Doğur Kısmetiyle gelir bebek Sen bu kadar vicdansız olamazsın, yapma bunu sakın!

-Aman canım Daha gençsiniz, ilerde gene olur İstemiyorsan zorla doğurtacak değiller ya Sonuçta bu senin hayatın Ne zaman hazır olursan o zaman doğurursun ikinciyi, git aldır Kurtul!

Devam Edecek

Hicran Akçakaya

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com