Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Spor

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bildirdi, galatasaray, işte, kapa, ödenecek, osimheni, ücret

Galatasaray Osimhen'i KAP'a Bildirdi! İşte ödenecek ücret

Eski 1 Hafta Önce   #1
Şengül Şirin

Galatasaray Osimhen'i KAP'a Bildirdi! İşte ödenecek ücret

Galatasaray Osimhen'i KAP'a bildirdi! İşte ödenecek ücret

Galatasaray dünyaca ünlü futbolcu Victor Osimhen'i KAP'a bildirdi Yıldız oyuncuya ödenecek ücret belli oldu İşte detaylar

Galatasaray geçtiğimiz gün İstanbul'a gelen yıldız golcü Victor Osimhen’in kiralandığını KAP’a bildirdi

MALİYETİ BELLİ OLDU

Galatasaray'dan yapılan açıklamaya göre Osimhen bedelsiz olarak Napoli'den kiralandı Yıldız golcü ise 2024-2025 sezonu için 6 milyon euro kazanacak

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Profesyonel futbolcu Victor James Osimhen ve kulübü SSCN Napoli SPA ile oyuncunun bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır Futbolcuya, 2024-2025 sezonu için net 6000000 euro sezonluk ücret ödenecektir Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

NAPOLİ SÖZLEŞMESİNİ UZATTI

Napoli ise futbolcu Victor Osimhen'in sportif hizmetlerini 30 Haziran 2025 tarihine kadar geçici olarak Galatasaray'a devrettiğini duyurdu

Kulüp aynı zamanda üyenin lehine sözleşmenin 30 Haziran 2027 tarihine kadar yenilenmesi yönünde bir opsiyon konusunda da anlaşmaya vardı

FORMA NUMARASI

Yıldız golcü Galatasaray'da 45 numaralı formayla mücadele edecek

AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Galatasaray'ın yeni transferi Victor Osimhen, transferinin resmiyet kazanmasının ardından kulüp kanalına konuştu:

Galatasaray'ın ilgisini duyduğumda benim için kolay bir karardı Galatasaray'ın ne kadar büyük ve aile gibi hissettiren bir kulüp olduğunu biliyordum İnanılmaz taraftarı da vardı Onyekuru da benim arkadaşım Kulübün, taraftarın ve buradaki insanların ne kadar harika olduğunu söyledi Benim için kolay bir karar oldu Havalimanında da beni çok heyecanlı karşıladılar Bundan dolayı da mutluluk yaşadım Onlar için elimden geleni yapmak istiyorum İlk maçımı heyecanla bekliyorum Bu proje için heyecanlıyım

MERTENS SÖZLERİ

Mertens, İtalya'ya ilk gittiğimde de bana çok destek oldu Benim için bir ağabey gibiydi, sürekli yanımdaydı Çok saygı duyduğum bir isim Tekrardan takım arkadaşım olacağı için heyecanlıyım Diğer takım arkadaşlarımla da hemen tanışmak istiyorum

Mertens buraya geldiğinden bu yana Galatasaray'ın maçlarını izliyordum Gol attıkları zaman, kazandıkları zaman taraftarların etkileşimleri de heyecan vericiydi Şimdi de taraftarlarımızın her golden sonra beni destekleyeceklerini ümit ediyorum ve heyecanla bekliyorum

Havalimanındaki karşılama için teşekkür ederim, harika bir karşılamaydı Elimden geleni yapacağım ve tamamıyla kendimi size adayacağım

Galatasaray Osimheni KAPa bildirdi İşte ödenecek ücret

DURSUN ÖZBEK: ÇOK ÖNEMLİ BİR TRANSFER

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise şu sözleri dile getirdi:

Victor, çok önemli bir transfer Türk sporu ve Galatasaray için Avrupa'daki mücadelemiz ve 5 yıldız hedefimiz için beklentimiz çok yüksek Bunu vereceğinden de eminim Bir Galatasaraylı olarak böyle bir futbolcunun takımımızda olması herkesi memnun ediyor Ben kendisine başarılar diliyorum İnşallah bu seneki mücadelemizde bize büyük katkı verecektir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com