Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2015, fal, günlük

Günlük Fal 19,09,2015

Eski 09-19-2015   #1
Şengül Şirin
Icon7

Günlük Fal 19,09,2015

Günlük Fal

KOÇ: Bir KOÇ’un değişmez döngüsü; Susar Gözlemler Sabreder Biriktirir Ve patlar

BOĞA için güven tekrarı olmayan bişeydir

İKİZLER için insanlar,hayal kırıklığıdır

YENGEÇ’in ruh hali: Keşke verilen değer geri alınabilseydi,zerresini bırakmazdım

ASLAN’ın ruh hali:Biriyle hem konuşmaya çok ihtiyacı olup hem de kimseyle konuşmayı istememek diye bir şey var ya,işte o çok kötü bişey

BAŞAK’ın ruh hali: Günün her saati düzenli olarak sıkılıyorum

TERAZİ: Terazi ; Yanlışı doğruyu bi kenara bırakıp anı yaşıyorsun Kafanı karıştıran şeyler var Sana dürüst olan abartısız biri lazım

AKREP’in ruh hali: Herkese samimi olan bana soğuk kalsın bi zahmet

YAY: Bu şansızlığını ne yapacağız bilmiyorum Her şeyin en iyisini hak ederken en büyük kütükler seni buluyor

KOVA: İleriye dönük güzel hayallerin var biraz zaman ver hemen olsun olsun diye diretme zamanla olacak en güzeli

OĞLAK bazen müzik dinlemek için değil de, insanları duymamak için kulaklık takar

BALIK’ın ruh hali: Aslında samimi insanlarız ama psikolojimiz bozuk

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com