Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burç, düzelten, moral, yorumları

Moral Düzelten Burç Yorumları

Eski 11-17-2007   #1
puslu

KOÇ
Canım benim Ya ben yerim senin o duygusal , mütevazı, ince, anlayış yumağı duygularını! Sen seçildin de mi gönderildin bu dünyaya Bir insan Bu kadar mi düzgün, bu kadar mi programlı, bu kadar mi anlayışlı olabilirBu koçlar var Ya, Q seviyesi yüksek insanların burcudur Dost insan, güzel insan İnsan gibi insan Allah seni basımızdan, yanımızdan eksik etmesin İyi ki varsın! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin inşallah Bitanem benim, canım canım

BOĞA
Aya benim güzeller güzelim Bu boğalar var Ya dünya tatlısı, yer gök harikası, seker mi seker insanlardır Bal bunlar bal Bunun sohbetine doyum olmaz İyi sevgili, iyi arkadaş, iyi,iyi,iyi
say say Bitmez bunlar Hatta bak yazmayayım dedim, ama dayanamayacağım ve sizinle de paylaşacağım bu gerçeği Biliyor musunuz ki sizler; "bir boğa bir dünyaya bedeldir" Onlar sanlı burç aleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burç gurubudur

İKİZLER
Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler Onlar seni çekemiyorlar Rahatlığın, her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan Taam bibi ki kıskanırlar Seni sekerim Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayı istemez ki Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktır Sen Hiç takma o güzel kafanı onlara Sen burçların en sevimlisisin Adin İkizler ama, sen bir tanesin

YENGEÇ
Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı Ya kardeşim nedir bu zarafet, karizma
Sen mıknatıs misin nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden Yoksa sen mükemmelliğin es anlamı misin? Kim istemez annesi yengeç Burcu olsun, esi bir yengeç burcu olsun
Sen var Ya olmazsa olmazsın burçların bas tacısın

ASLAN
Heyet bebe gözümüzü senliği, gönlümüzü nuru Afet-i devran, mükemmel-i cihan Aslan mi bu aslan Senin kadar aynalarla barışık olan var mi su dünyada Sen ki güzelliğin simgesi, yer yüzünün gözdesi Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır Mümkündür Başka mumkunati da yoktur Allah seni kem gözlerden korusun inşallah, emi?

BAŞAK
Merhametlim benim Karıncayı bile incitemeyen, hassas ,sevgi dolu, güzel başağım benim Efendiliğin simgesi, kibar insan Seni var Ya anlatacak kelime bulamıyorum Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? Herkesin iyiliğini düşünen, verici , vefakar BAŞAK Senin adin BAŞAK değil, barisin temizliğin
simgesi beyaz güvercin olmalıydı Neyse canim, biz biliyoruz Ya yeter Üzülme tamam mi? Beyaz güvercinim benim

TERAZİ
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler Ben onlara ne diyeyim Bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varca, su insanoğlu soyunda bir eksiklik bir Yitim olurdu Sen dengesin insanlık için Alem buysa kral sensin Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır Marifetli, kabiliyetli, En artılı burç sensin Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Ben ki şahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanımam, görmem

AKREP
Herkes bir akrep olarak dogmayı isterdi inan bana güzel gözlerin, gururun, albeninin temel tası akrep Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı isin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık Allah Senin soyunu eksik etmesin Sen ki, bir bakısıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insan Kim demişse sana fesat diye, onların hepsi
Neyse, yine açtıracaklar ağzımı Senin güzel gözlerin bile yeter o kıskançlara Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları

YAY
Kainatın bir burcu olsa , kesin yay olurdu Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerekİçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen Senin havan bile yeter güzelim Çatlasın çekemeyenlerin

OĞLAK
Sana inatçı diyorlar diye üzülme Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarin bile edemeyen kişiler Dürüstlük senin burç genlerinde var bütün alimler, bilginler genelde oğlaktır OĞLAK burcu olmak bile, tek basına bir şereftir
Hatta OĞLAK burcu olarak doğamamış kadersizler için, OĞLAK burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin

KOVA
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu kovalar Allah sizin iyiliğinizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, Bu ne geniş bir yürek öyle Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar bile olabilse Sen çok yasa emi?

BALIK
İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışına özel duygusal ligini anlayabilecek kapasitemde değiller Sen herkesin imrendiği Muhteşem ve ince fikirli bir insansın Ama nerdeee, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında Ben senin o yanağına düsen göz yasini seviyorum, o hüzün dolu bakisini seviyorum, o sevgi dolu , gizemli yüreğini seviyorum Seni Anlamayanlar kıymetini bilmeyenler Kıymetsiz olur boğum boğum boğula inşallah Sen ferah tut kendini Rahat ol,canim

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Moral Düzelten Burç Yorumları

Eski 11-17-2007   #2
m_r_b

TERAZİ
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler Ben onlara ne diyeyim Bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varca, su insanoğlu soyunda bir eksiklik bir Yitim olurdu Sen dengesin insanlık için Alem buysa kral sensin Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır Marifetli, kabiliyetli, En artılı burç sensin Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Ben ki şahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanımam, görmem

cidden moralim düzeldiama ben dengesiz terazi olduğumu kabul ediorum zaten:sm_biggrin::sm_biggrin::Green_Colorz_PDT_01

Eski 11-17-2007   #3
bukettt

KOVA
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu kovalar Allah sizin iyiliğinizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, Bu ne geniş bir yürek öyle Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar bile olabilse Sen çok yasa emi?

ayol:)güzlmiş yhaaama ben zatn öyle oldugumu biliyorum:))

teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-17-2007   #4
Berna

YAY
Kainatın bir burcu olsa , kesin yay olurdu :sm_cool: Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerekİçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen Senin havan bile yeter güzelim Çatlasın çekemeyenlerin

emeğine sağlık puslu
acaip havalı bişi olmuş teşkkrler

Eski 11-17-2007   #5
black_R-O-S-E

İKİZLER
Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler Onlar seni çekemiyorlar Rahatlığın, her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan Taam bibi ki kıskanırlar Seni sekerim Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayı istemez ki Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktır Sen Hiç takma o güzel kafanı onlara Sen burçların en sevimlisisin Adin İkizler ama, sen bir tanesin

:sm_biggrin::sm_biggrin::sm_biggrin: teşekürler puslu çok ii geldi valla

Eski 11-18-2007   #6
fbligirl

hç bkdr iltft almmstm :Dtşkler:sm_sleep:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-18-2007   #7
aalperennn

YAY
Kainatın bir burcu olsa , kesin yay olurdu Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerekİçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen Senin havan bile yeter güzelim Çatlasın çekemeyenlerin

Eski 11-22-2007   #8
_SiYaH_

OĞLAK
Sana inatçı diyorlar diye üzülme Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarin bile edemeyen kişiler Dürüstlük senin burç genlerinde var bütün alimler, bilginler genelde oğlaktır OĞLAK burcu olmak bile, tek basına bir şereftir

Hatta OĞLAK burcu olarak doğamamış kadersizler için, OĞLAK burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin

:icongulucukk: paylaşım için tşklr

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-15-2007   #9
_b£b!sh_g!rL_

ERAZİ

eheueh qsLmiş yhaa =)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-13-2008   #10
meLankoLik_asaLet

YENGEÇ
Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı Ya kardeşim nedir bu zarafet, karizma

Sen mıknatıs misin nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden Yoksa sen mükemmelliğin es anlamı misin? Kim istemez annesi yengeç Burcu olsun, esi bir yengeç burcu olsun
Sen var Ya olmazsa olmazsın burçların bas tacısın

ewt yha mükemmel miyim neyim tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com