Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Mobilya & Ev Tekstili

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dolap, dovi, raflı

Dovi Raflı Dolap (80*35*81H)

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mobilya Renk Çeşitlerini Görmek İçin Tıklayınız

80*35*81H ( DOLAP ÜST TAC TABLASI 30 MM ,GÖVDESİ VE KAPAKALARI 18 MM MELAMİN KAPLI SUNTALAMDEN ÜRETİLMEKTEDİR
KENARLAR DARBE ÖNLEYİCİ PVC İLE KAPLIDIR 2 YIL GARANTİLİDİR
ÖNEMLİ NOT
Ürünler, fabrika ile sipariş düzeni (sipariş üzeri üretim) ile çalışıldığından ortalama 7 işgünü içinde sevk edilir
Ürün kargo ile demonte halde gönderilmektedir Kurulum vs ürün ile ilgili tüm bilgileri 0358 513 99 34 no'lu telefondan ulaşıp bilgi alabilirsinizSipariş üzerine üretim yapıldığı için, siparişi verilen üründe iptal ve değişiklik yapılamamakta, iadesi alınmamaktadır Alınan ürünün ayıplı olduğu vs durumlarda hizmet verilmektedir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Renk : Yab Armudu
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 07092012
114,90 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com