Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dantel, danteli, güzel, modelleri, uzmanlar, öneriyor, örnekleri

Danteli Uzmanlar Öneriyor | En Güzel Dantel Örnekleri, Modelleri

Eski 10-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Danteli Uzmanlar öneriyor | En Güzel Dantel Örnekleri, Modelleri

Uzmanlar öneriyor

Endorfini artırıyor
DR FUNDA GÜDÜCÜ (Psikiyatrist)
Örgü son zamanlarda ön plana çıktı Biz de zaman zaman öneriyoruz Olumsuz bir olay karşısında stresle başa çıkmak için kişinin ilgisini dağıtması gerek Örgü örmek hesaplı olduğu için daha fazla tercih ediliyor Doğal endorfin salınımını da arttıran bir uğraş İlgilenenlerin artmasının sebeplerinden biri, insanların artık stresle başa çıkma yollarını arıyor olmaları

Erkekler de örer
ALANUR ÖZALP (Psikolog)
Ben de bir psikolog olarak bu artış takip ediyorum Çünkü bu hobiler insanı rahatlatıyor Depremden sonra çok fazla örgü ören olmuştu Ama yabancıların ihtiyacı olan ufak tefek rahatlamalar onlara yetmedi Erkekler de çok fazla örgü örüyor Bu eskiden beri gelen bir gelenek Örneğin hapishanelerde hep örgü örülür Nazım Hikmet o günlerde örgü ördüğünü anlatır

Örgü sıkıntının en büyük ilacı

ZEYNEP KAYA
Rahatlatıyor
15 yıldır örgü örüyorum Ama 5 yıl önce torunum doğmasıyla hız verdim Aslında hazır almak daha ekonomik oluyor Ama insanlar sanırım moda olduğu için veya rahatlattığı için kendisi örüyor Örgü örerken hiçbir şeyi takmıyorsunuz Herkese tavsiye ederim

İZHAK DİNAR
Müşterilerim ünlü
Osmanbey'de 1965'ten beri yün dükkanım var El örgüsü üç yıldır moda Stres atmak için bire bir Ama örgü örmenin bu tarafı bilinmiyor Erkek müşterilerim de var Armağan Çağlayan bunlardan biri Ayrıca Çağla Şikel ve Nükhet Duru gibi ünlü isimler de benden yün alır

MUKADDES BARIŞ
Sıkılınca örüyorum
Uzun zaman önce çok sık örgü örüyordum Ama artık düzenli olarak örmüyorum ama kızımın isteği üzerine bu sıralar yoğunluk verdim Çoğunlukla atkı ve bere gibi aksusuar çeşitlerinden örüyorum Sıkıntılı olduğum zamanlarda örgü örünce çok iyi geliyor

Dantel Örnekleri, Örgü Ve Dantel Resimleri, Modelleri, Paylaşılan En Güzel Örnekleri Burada Bulabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

ÇİLEEEEEK

deryalı günlerdeki çileği yapalımmı hadi ilk olarak şişimize 10 ilmek atalım ikisra düzü düz tersi ters örün 3 sırada örgü aralarına 5 ilmek arttırma yapın 4ve 5 sırayı arttırma yapmadan örün 6 sırada 8 ilmek daha arttırın ve 7 sırayı normal örün 8 sırada 5 ilmek kırmızı 1 ilmek yeşil örün ve 9 sırada yeşil ilmekleri 3 e çıkarın tamamen yeşil olana kadar devam edin 3 ilmek kalınca sap kısmını yapın biraz örün 3 ilmeği sonra kesip üzerine boncuk işleyin ve arasına elyaf koyup dikin inanın çok güzel oluyoo

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

yeni güzel dantel modeli

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Dantel Örnekleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

En Güzel Dantel Örnekleri, Modelleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

2012 havlu danteli modeli

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com