Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dvd, hesaplaşma, paycheck

Paycheck (Hesaplaşma) ( DVD )

Eski 09-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Altyazı: English, German, Türkçe
Bölge: 2
Video: Geniş Ekran
Diğer: Yönetmen John Woo’dan Film Boyunca Sesli Yorumlar
* Senaryo Yazarı Dean Georgaris’den Film Boyunca Sesli Yorumlar
* Kader: Hesaplaşma
* Hesaplaşma: Geleceği Şekillendirmek
* Silinmiş Sahneler
* Eklenmiş Sahneler
* Alternatif Son
Ses: English 51, German 51
Süre: Dk
Üretici: 2003, Universal
İzleme Grubu: PG-13

MISSION IMPOSSIBLE VE FACE/OFF’UN YÖNETMENİ JOHN WOO SUNARTÜM GELECEĞİ HATIRLAYAMADIĞI GEÇMİŞİNE BAĞLIYDIFace/Off ve Windtalkers ile eleştirmenlerin takdirini kazanan yönetmen John Woo, olağanüstü bir macerayı sırlarla birleştirerek başından sonuna kadar nefesinizi tutarak izleyeceğiniz bir filme imza atıyor Michael Jennings (Ben Affleck), gizli projeler için çalışan zeki bir bilgisayar mühendisidir Her proje bitiminde elindeki bilgileri tekrar kullanmaması için hafızası silinmektedir Son görevinde ihanete uğrayan Jennings herşeyini kaybettiğini ve geçmişine bir daha dönemeyeceğini öğrenir Derken kaybettiği geçmişine dair ipuçları taşıyan gizemli bir mektup alır Güzel bir bilim adamının da (Uma Thurman) yardımıyla Jennings yapbozun parçalarını tamamlamaya başlar Herşey yerine oturmaya başladıkça onu gelecekte bekleyen tehlikeler de yavaş yavaş ortaya çıkacaktır

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Disk Seçenekleri : DVD
  • Format : DVD
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 13092012
haber ver

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com