Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
silistre, vatan, yahut

Vatan Yahut Silistre

Eski 09-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Vatan Yahut Silistre

Vatan Yahut Silistre

Zihnimden babamın, annemin sevgisini çıkardın; kardeşimin mezarı gönlümde idi, onu bile unutturdun Şimdi hayali de, kendi gibi kara topraklarda yatıyor Mezarını görmeden hatırıma gelmiyor Ne uyuyabiliyorum, ne de irademe hakim olabiliyorum içimde başka hiçbir şeye arzu kalmadı; gönlümde senden başka birşey bırakmadın Şimdi kendini de benden alacaksın Hem de bunun müjdesini kendin getiriyorsun Kalbimi yaracaktın da bana bu merhameti, bu insafı mı gösterecektin? Sonunda ne olacak? O, bu memleketten gider, ben de dünyadan giderim Ömrümün her lezzetini kaybettikten sonra kara toprağın nesi var? Birkaç dakikalık can acısından mı korkacağım?

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
3,52 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com