Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başına, ciltli, gelenler, sophie'nin

Sophie'nin Başına Gelenler (Ciltli)

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çocuk klasikleri dizisinden; biraz yaramaz, biraz obur, bazen biraz sinirlenen, bazen minicik yalanlar söyleyen, zaman zaman da inatçı Sophi''nin başına gelenler Çok iyi kalpli, minik bir kız olan Sophie''nin bazı kötü huyları var Bizim Sophie azıcık yaramaz, birazcık obur, arada bir hemencecik öfkelendiği de oluyor Aslında, bazen minicik yalanlar da söylüyor Galiba, zaman zaman da çok inatçı Tabii bütün bu özellikler bir araya gelince kızcağızın başı dertten kurtulmuyor Aslında Sophie içimizden biri Çocuk olup da meraklı olmayan ya da yaramazlık yapmayan var mı acaba? Onun başına gelenler büyümeye çalışan bütün çocukların dünyayı öğrenirken karşılaştığı şeyler Belki Sophie''nin yaptıkları bizim yaptıklarımızdan daha komik, ama sonunda ulaştığımız nokta aynı Altın gibi kalplerimizin bize gösterdiği yolu izleyerek, akıllı, uslu, melek gibi çocuklar olmak(Tanıtım Bülteninden)

140x190

Ciltli

2 Hamur

Çevirmen : Güzide Sayar

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
10,55 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com