Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cecily, kitabı, sakın, unutma, von, ziegesar

Sakın Beni Unutma Kitabı Cecily Von Ziegesar

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sakın Beni Unutma Kitabı Cecily Von Ziegesar

Sakın Beni Unutma - Cecily Von Ziegesar - Dedikoducu Kız 11 - Kitap Özet

Kitap Özet

On gün kaldı Blair, Serena, Nate, Vanessa ve Dan üniversite maceraları için yola koyulmak üzere Yaz sonu eğlenceleri, ya-şimdi-öp-ya-avcunu-yala ilişkileri ve yüreksöken elvedalar kapıda Büyümek böyle bir şey galiba Hayat sizi bin bir heyecan ve duyguyla kuşatıyor Rüzgar her zamankinden sert, önüne kattıklarını uzaklara savuruyor Iyk! Baydı mı ne? Tabii ki bu duygu seli, son bir skandalda daha başrolü kapmamıza engel değil Zaten siz en iyisini bilirsiniz! Kimi yiyip yutarsanız yiyin yutun ama sakın beni unutmayın!

Beni sevdiğinizi biliyorsunuz

Kitap Adı: DEDİKODUCU KIZ 11 - SAKIN BENİ UNUTMA

Orjinal Adı:

Yazarı: CECILY VON ZIEGESAR

Türü: ÇİK-LİT

Çevirmen: ZEYNEP YEŞİLTUNA

Barkod:

ISBN: 978-605-4377-04-6

Sayfa Sayısı:

Basım Tarihi: HAZİRAN 2010

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com