Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alışkanlıklardan, dua, için, içki, kumar, kurtulmak, kötü

İçki Kumar Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin Dua

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İçki Kumar Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin Dua

Ya eyyühellezine amenü innemel hamru vel meysiru vel ensabü vel ezlamüricsün min ameliş şeytani fectenibühü lealleküm tüflihun innema yüriydüş şeytanü en yükaa beynekümül adavete vel bağdae fil hamri vel meysiri ve yesuddeküm an zikrillahi ve anis salati fehel entüm müntehun

ve etıy`ullahe ve etıy`ur rasule vahzerufein tevelleytüm fa`lemu ennema ala resunlinel belağulmübinAllahümme huz hubbül hamri vel meysiri bihakkı kelamukel kadim ve rasulikel kerim ve bielfi elfin la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azimve bihakkı Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem

Perşembe gecesi suya 41 kez okunup,niyet edilen kişinin 7 kez içmesini sağlanır,fazlada içerse zararı olmaz,eşinin içkiyi bırakması için ise anne ismiyle beraber telaffuz edilerek niyet edilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com