Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çekde, sansar, sözü, vur, şarkı

Çekde Vur Şarkı Sözü Sansar - Çekde Vur

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gönderen: Svs_Salvo 'ya Te$ekkürler
-----------------------------------------
İstanbul Edepsizlik propaganda, yürü maganda çenene dayadı çekti tetiği beyin tavandaSalvo psikopat yazardır canını okuyacağım, döndüm baktım internete herkes gider yapmışKüfrettim n'olcak lan argo yazacağım, edepsiz lirikti bendeki tepesi atmışKıskançsın zavallı köpeklerini üzerime saldı vardı yaşı 20-25Sus be keş otur da rap yap İstanbul'da kimse iklemez seni, herkes konuşur beniSansar ne demiş: kafa mı kıracak herkes? Delikanlıysan gelirsin kahpe soy gebersinDerdin varsa gelirsin, ötün yerse girersin: soğuktur mekanım Üsküdar üstü ört46 değil bu öt 34, lumuzinlerde rap olmaz duy be öt Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor?Emaneti vereceğim eline çekte vur diye Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor ibne psikopatlık nerede? Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor?Emaneti vereceğim eline çekte vur diye Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? Reckat dinlemekle rap gitmez hayra, ratusmanın adabını veren kolpa toyla Partilerde fuhuş yaptın undergroundada furya, gördüğümde adam sanmıştım telli furnaArkamdan konuştunuz yüzüme geldi ses etmedimMekanıma geldin gider yaptın ses etmedim Tırstığımı sanma misafirperverlikti bendeki, Snasi verecek eline 3 şubat ta Rap bitiyorsa undergroud vaha Salvo diss attıysa mutlu ol, merdiven yükselmiş, bu replik lüks etmişKansermiş bne, haberim yoktu rollü ancık cacık o mahsenden Örnek al birazcık sorun varsa beklerimBundan böyle böyle serseriyim doğrudur, giren çıkan ve İstanbul'da bayrak bende, mızrak bende kılıcı çekti tayfam Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor? Emaneti vereceğim eline çekte vur diyeKüfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor? Emaneti vereceğim eline çekte vur diyeKüfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com