Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
günlük, sevgili

Sevgili Günlük ..!!

Eski 08-04-2007   #1
Gözyaşı
Icon47

Sevgili Günlük ..!!

Arkadaşlar buraya günlüğümüzü tutacağız

Merhaba günlük bu gün arkadaşım çok dertliydi annesi vefat etmiş ve onu çok özlediği için bunalıma girmiş bende onu teselli ettim herşey üst üste geliyor diye üzülüyordu erkek arkadaşıda ailesi olmadığından terk etmiş bende bir zamanlar senin gibiydim herşey yoluna gireceğini söyledim beni çok sevdiğini söylüyor bende ondan hoşlanıyorum ama söyleyemiyorum galiba ikimizde çekingeniz neyse yine görüşmek üzere sevgili günlük

Eski 08-06-2007   #2
tatia27

sewgili günlük,hergünüm birbirinden şaşırtıcı geçio ama ben sana bunları anlatırsam sen kesin birilerine anlatırsın iki kişinin bildigi sır deildir bnmkiler bende kalsın seninkiler sendesen şimdi diyeceksin yok anlatmam felan fıstıkama ben bunu yermiyim ??yememmmmmmmmmm

hade eyvallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #3
*scotland*

sewgılı gunluk bu gun sewgılı bı gun bu gunun sewgısnden btun sınsı alem yararlansın kı sewgıyle dolsn :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #4
Gözyaşı

Sevgili günlükbu gün çok mutluyum izinde olduğum için geziyorum ve ailemle vakit geçiriyorum ama az zamanım kaldı izin bitiyor ailemden ayrılık vakti geliyor canım sıkıldı biraz günlüğüme dertleneyim dedim neyse şimdilik bu kadar sonra yine görüşürüz
Alıntı Yaparak Cevapla

Sevgili günlük

Eski 04-14-2008   #5
sudenaz

Sevgili günlük

Merhabalar arkadaslar işte artık bi günlüğümüz var aklınızdan gecenleri gün içinde yasadıklarını buyrun yazın dertlerinizi sıkıntılarını anlatın kalmasın içinizde

ilk ben başlıyorum

Selamlar Sevgili günlük

Bazen sebepsiz sıkıntı gelir ya yüreğine bulamazsın sebebini basını agrıtırsın yok yere beklersin ki gecsin bitsin die ama bi türlü zaman gecmez
sebep üretmeye calısırsın hemen caresini bulayım die ama kılıflar uymaz işte öyle bir sıkıntı var yine
sebep belirsiz caresiz

üff böle işte birazda hastayım böle günüm işte yinede gülmeyi bsaşarabilmem tek gücüm zaten

ohhrahatladım be :D
sıra sizde:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sevgili günlük

Eski 04-14-2008   #6
haticee

bu günlerde noluyorsa sınavlarım kötü geçiyo
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2008   #7
meLankoLik_asaLet

ewt sınavlar kötü geçio çünkü dşarıda güsel hava varken sen ewde sınav çalışıosn olmuyo böle yha derslerdenn kaçmak istiyosun bazen kaçsanda bazen beceremiosun babandan korkuyosun:(:böle işte
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2008   #8
cansel

sevgili günlük babam devamsızlığımı öğrenci bugün akşam gelince beni ebertecek ruhuma el_fatiha:(

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2008   #9
JOKER

sevgili günlük sen beni bu kenyalıların gazabından koru :D

Why so serious?

JOKER
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2008   #10
cansel

seni o bile kurtaramaz hem istediği yere bak günlük cansız bir varlık olum sen umutsuz vakasın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-05-2008   #11
perisu_1907

sevgili günlük çok heyecanlıyımmm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-05-2008   #12
kezban

sevgili günlük;
ben çok yoruldum ama çok güzel bir gün geçirdimçok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günüydübir iki arkadaş bostancıya lunaparka gittiksonrasını düşünmeden bütün paramızı biletlere verdiknerdeyse bütün aletlere bindiktam paramız kalmadıki ne zamandır binmek istediğimiz ve tammirde oldugu için binilemeyen treni gördükiçinde insanlar varbakımı bitmiş demeden sonra binilmesinde sakınca görülmemiscok üzüldükneyse bi baktıkki sadece 385 ykr miz kalmışçocukluğa döndük ama geri dönüşümüz acı olduüç kişiye bu para yetermibizde bim e girdikbir sürü şey aldıkev ekonomisini öğrendıksahile gittikkoptuk eglendıksonrada eve geldimyorgun ama mutluyum yanii=)=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-06-2008   #13
perisu_1907

çok güsel bi gün geçirmişsinnn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-07-2008   #14
meLankoLik_asaLet

sefgili gnlk

bugn cnm ne ewden dışarı çıkmk nedde tv izlemk istedi sadece netin başnda durdm:) yeni arkadaşlar tanıdım çok güsel dklar geçirdk :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-09-2008   #15
perisu_1907

sevgili günlük bugün çok güseldi
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com