Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alıntı, erkeğin, günlüğünden

Bir Erkeğin Günlüğünden Alıntı Xd

Eski 07-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Erkeğin Günlüğünden Alıntı Xd

ßir Erkeğin Günlüğü

14 yaşımdayken, bir gün bir sevgilim olmasını umuyordum

16 yaşıma geldiğimde bir sevgilim oldu ama ilişkimizde heyecan yoktu Ben de heyecan verici bir sevgili bulmak için onu terk ettim

Üniversitede oldukça heyecan verici bir kızla tanıştım Ama o da çok duygusaldıDurmadan ağlıyor ve onu bırakırsam kendini öldürmekle tehdit ediyorduBen de daha kendi halinde bir kız bulmak için onu terkettim

25 yaşındayken, kendi halinde sıradan bir kızla çıkmaya başladım Ama çok sıkıcıydı Beni heyecanlandırıp şaşırtmıyordu,kendi de hiçbir şeyden heyecanlanmıyordu Ben de daha maceracı bir kız bulmak için onu terkettim

28 yaşıma gelince daha maceracı bir kız buldum Ama onunla da yürümediOradan oraya saldırıyor ne istediğini bilmiyordu Evet,herşeyi denemek isteyen biri iyi sayılabilir ama insanın bazen, gideceği yönü de bilmesi lazım Ve ben de,hayattan ne istediğini bilen bir kız bulmak için onu terkettim

31 yaşında, ne istediğini bilen ve ayakları yere basan bir kızla evlendim Evet kesinlikle ne istediğini biliyordu,boşandığımızda bütün mal varlığımı istedi ve aldı

Şimdi 40 yaşındayım ve tek istediğim

Güzel bir esmer

Aslında 2 de olabilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com