Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitanem, geceler, iyi, mesajları

İyi Geceler Bitanem Mesajları

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İyi Geceler Bitanem Mesajları

İyi Geceler Bitanem Sözleri

En Güzel İyi Geceler Bitanem Mesajları

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle iyi geceler Bitanemmm

İyi geceler Bitanem Kalbimde tüten çiçeğim İstesemde unutamayıp ömür boyu seveceğim

Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor yüreğimde bir fırtına koparcasına iyi geceler bitanem

Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım Bitanem İyi Geceler

Geceleri uzaklara çıglık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi bitaneciğim

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar bitanemm

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin iyi geceler bitanem unutma

Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünki gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar bitaneeemmm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com