Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorune yapmalıyız

Soru:"Ne Yapmalıyız?"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Ne Yapmalıyız?"

merhaba doktor bey ben 22 yaşındayım annem 45 yaşında ben bu yaşıma kadar annemle sorunlar yaşadımsadece ben değil babam ve kardeşlerimde sorun yaşıyorannemden bu zamana kadar hiç sevgi görmedikanne gibi değilde daha çok yabancı gibi davranıyor bize sevmiyor bizi bu davranışlarının sebebini buna bağlıyorumbabam herşeye rağmen anneme çok iyi davranıyor ama annem herkeze eşim bana iyi davranmıyor beni dövüyor para vermiyor balkonda yatırıyor diyorama bunların hepsi yalan 2tane evli ablam var bizim evimize gelsinler istemiyorgeldikleri zaman eşlerinin yanında onlara kötükötü sözler söylüyorbenide evde istemiyorbana çok kötü davranıyorsabahları evden çıkıp kız arkadaşlarının yanına gidiyor akşam babamın gelme vakti eve geliyor odasına geçip dahada o odadan çıkmıyorevin sorumluluğunu taşımıyor tüm sorumluluk bende annemin yapması gereken işleri ben yapıyorum ama bunda memnun olmuyordüşmanıymışım gibi bana kızıp bağrıyorolmayan şeyleri olmuş gibi anlatıyoranneme nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorumdeğerli bilgilerinizle bana yardımcı olursanız sevinirimteşekkür ederimcevabınızı bekliyorum
ProfDr HAMDULLAH AYDIN

2304 21:33:49

annenizle ilgili yazdiklariniz, ciddi psikiyatrik bozukluk olabilecegine isaret ediyor lutfen annenizi psikiyatriste goturunuz

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com