Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
facebook, hesabı, işlemi, silme, yapılır

Facebook Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Eski 10-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Facebook Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Facebook Hesabı silme işlemi nasıl yapılır

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Kullanıcı adı ve şifrenizle Facebook hesabınızı açın

Sayfanın sağ üst köşesindeki “Hesabım” (My Account) bağlantısına tıklayın

Aşağı doğru açılacak listede “Yardım Merkezi” (Help Center) bağlantısına tıklayın

“Yardım Merkezi” sayfasına yönlendirileceksiniz Bu sayfaya “Ana Sayfa” (Home)’nın en alt kısmındaki “Yardım” (Help) bağlantısına tıklayarak da ulaşabilirsiniz

Yardım Merkezi sayfasında birçok seçenek mevcut Bu kısımlardan Güvenlik seçeneğine tıklayın

Güvenlik tedbirleri ve İnternet Güvenliği kısmından “hesap kapatma ve silme” bağlantısına tıklayın

Daha sonra Hesap Silme (Deleting Account) seçeneğinden “Hesabımı Nasıl Silerim (How do I permanently delete my account)” seçeneğine tıklayın

Ekranda belirecek olan talimatları takip edin Hesabınızı silmek için onay butonuna bastıktan sonra şifrenizi ve güvenlik gerekçesiyle açılacak olan resimdeki harfleri doğru ve eksiksiz olarak giriniz,

Detayları doldurduktan ve neden Facebook hesabınızı silmek istediğinizi belirttikten sonra Tamam kısmına basın Hesabınızın 14 gün içinde silineceğini belirten bir e-mail alacaksınız

Hesabınız hemen o an silinmeyecek ve 14 gün daha aktif halde kalacak Şimdi, eğer bu 14 gün içinde herhangi bir nedenden dolayı Facebook’ta oturum açarsanız ya da Facebook uygulamalarıyla bir ilişki kurarsanız, Facebook hesabınızı silme talebiniz iptal edilecek Ama eğer bu 14 gün içinde Facebook’tan uzak durursanız hesabınız kalıcı olarak silinecek ve artık tekrar aynı hesabı aktive etme seçeneğiniz olmayacak Bu nedenle, Facebook hesabınızı silmeden önce bu durumu iyice gözden geçirin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com