Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorulütfen cvp hcam

Soru:"Lütfen Cvp Hcam"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Lütfen Cvp Hcam"

iyi aksamlar hocam anadigim kadariyla burda hastalara cvp veren nadir doktorlardan birisiniz ben size daha öncede sordugum gibi bende aniden kalp hizlanmalari oluyor senede 2-3 kez sank kalpim bosa atiyor gibi hizli ve sert bir sekilde ve cok korkuyorum yasim 30 177 boy 102 kilom kardiyaloglara gittim temiz cikti hatta bir tanesi holter denlen cihaza bagladi 24 saatlik cok sükür o da temiz cikti ama ne yazikki bende o tür hizli kalp atimlari sanki degisik ritme girmeleri oldugu zaman ben ekg ve holter veya eforlu teste maruz kalmadim yinede bende kalp ritim bozuklugu olsa cikarmiydi bu gibi neticelerde yoksa aniden yigilip giden insanlar gibimi benim sonumda bu aniden hizlanma ve ritim bozukluguna karsi ne yapabilirim aksilik korkudan evden disariya bile cikamiyorum ve kilo üstüne kilo aliyorum spor yapma cesaretim kalmadi bu saha icinde ölen futbolcular yüzünden onlarda galiba ritim bozuklugundan vefat ettiler ben bunu nasil halledecegim vereceginiz cvp icin simdiden cok tskler hocam

DoçDr Yusuf AKCAN

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com