Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çeviricisi, format, free, managervideo, studio

Free Studio Manager(Video Format Çeviricisi)

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Free Studio Manager(Video format çeviricisi)Üstelik ücretsiz

Video format çevirisindeki en kaliteli programı sizinle paylaşmak istiyorum
Bu programda yok yokYoutube'den video indirme,youtubedeki videoları bilg mp3 olarak kaydetme,videolarınızı MP4-- 3gp--avi formatına dönüştürme ve daha neler neler
Programın içinde şu an youtube 'den video indirme özelliği aktif durumda yani içerisinde mevcutdiğer özelliklerinide aktif hale getirmek için özeliğinin üzerine tıklamanız ve download demeniz yeterli olacaktır istediğiniz özelliğini kendi sitesinden indirip kurucaktır(herbir özelliği 45mb)
Bazı çeviri programları dönüştürürken kendi reklamınıda yerleştirir videonuza bu programda reklam derde son
Program tamamiyle ÜCRETSİZ
Program hakkında yapamadığınız birşey olursa sorularınızı bekliyorum
Saygılar

http://wwwdvdvideosoftcom/downloadbeDownloadexe

veya burdan

İNDİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Free Studio Manager(Video format çeviricisi) için siteye üye oldum
Bir sürü program denedim randıman alamadım Belki bu iyidir diye deneyeyim dedim ama maalesef diğer sitelerde olduğu gibi bu site de aynı çıktı İşlevselliği olmayan AMA SANKİ VARMIŞ gibi gösterilen bir takım adresler veriliyor ha bire tıkla babam dur o siteye giremiyorsun Tıpkı yukardaki siteye geremediğim gibi Bu verilen adresleri bir denetleyen yokmu yani? İlla üye olduktan sonra bunu ancak üye olan kişi tıklayınca mı anlaması lazım yani??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Tepkiniz hoşmuş ama bence birşeyleri yapamadığımızdandır, ilk link çalışmiyor ikincisi çalışıyor, programı kullanabilmek önemli, bende bu programı kullanıyorum indirdiğinde program boş zaten, yüklemek ve kullanmak istediğin programlar sayfada açılıyor, tek tıkla programın içine yükleniyor
Kullanmasını bilene harika bir program

resimde gördüğün o linkleri programı kurduktan sonra tek tek tıkla, bundan daha geniş ve rahat program varsa banada öner bende indireyim

Teşekkurler tepkiniz için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Nazik uyarınız için teşekkürler Lakin alttaki linkte uzun bir süre cevap vermedi Bir yarım saat sonra denediğimde mümkün oldu Ben Color 7 Video, ve VirtualDub dahil olmak üzere bir sürü program denedim Bu son iki program biraz iyi çıktı Sadece daha iyisini aramak için nette dolaşırken siteyi gördüm Ve sürekli başımıza gelen hadisenin burdada olduğuna dikkat çekmek istemiştim Amacım zaten bu ikilemi ortaya koymaktı Neyse bir yarım saat sonra cevap veren linkten programı indirdim Kullanmaya başlayınca farkı anlarım İlginiz için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Video boyutunu görüntü bozmadan düşürmek isteyen arkadaşlara (AMAN HAA) uyarı notumdur:
İnternette bir sürü convert programı var ama hiç birisi uzun bir deneyimden sonra anladım ki elde olan görüntünün aslına zarar vermeden yani görüntüyü bozmadan boyutunu düşüremiyor (Zip'lemekten bahsetmiyorum) Bu programların tamamı sadece ve sadece convert ediyorlar (Örneğin avi'yi mp3-4, veya divx,vb gibi çeviriyor o kadar) Lâkin bu dönüşümler esnasında görüntüye zeval vermeden boyut düşürene ben rastlamadım
Win Movie Makerde hazırladığım dosyanın boyutu 14174 idi, ve bu görüntüyü istedim ki internet ortamında paylaşayım ve bu arada da görüntüyü bozmadan boyutunu düşürebileyim Bir çok program ile denedim herkesin meth ettiği VirtualDup ve yukarıdaki programın alternetifleri ile ama en hafifi 34158 gibi rakkamlara çıkarak (AVI) haline getiriyor Zaten VirtualDup Movi Maker işlemini açmıyor bile Bunu açsın diye diğer ek bir CONVERT programı ile önce AVI'ye dönüştürmeniz gerekiyor ki bu asıl olan data'nızı daha büyük bir data haline getiriyor
Kısaca Windows'da edindiğiniz kaliteli bir Movi Maker işlemi bırakın öyle kendi DATA'sında kalsın ve bu şekilde internet ortamında paylaşın Bu arada Win Movi Makerde yaptığınız işlemi, bilgisayarın en iy hizmet verdiği seçeneğini de tıklamanıza da gerek yok Ayrıca Win Movie Makerde yapılan bir dosyayı yüksek kalitede en iyi şeklilde yani (AVI) kayıt eden bir tek (Color 7 Video Converter Programı) var Bir üst versiyonu var ise de ben kullanmıyorum Aynı dosya bu programda 14,000'lerden 34,000'lere çıkarak (AVI) yaparken, diğer programlarda buna yukarda önerilen program ve uzantıları dahil olmak üzere, (AVI) yapmaya çalışınca 50,000 gibi rakkamlara çıkıyor Ben kafayı yedim siz yemeyin
Önemli olan elimizdeki video görüntüsünün hacmini görüntüden taviz vermeden kısaltmak ise ben derim ki gene en iyisi Windows'un movie maker da düzenlenen video görüntüsüdür

Zira hepsi boyut düşürüyorum diye ortaya çıkmasına rağmen görüntüyü bozmadan bu işlemi yapamıyor Görüntüyü bozduktan sonra ben ne yapayım senin bir sürü alternatifini yani

Dosyanızı daha da düşürerek kaliteyi bozmak istemez iseniz Biraz Photosop bilgisi ile JPG parçalarına hükmetmenizi ve piksellere ve kayıt seçeneklerine yön vermenizi öneririm

En önemlisi ise videolarda boyut tutan hadise ses'tir Ses datasını ne kadar düşük yapabiliriseniz boyut o kadar kısalacaktır
Denemek için videonuzdaki sesi kaldırdığınızda ve videonuz sadece görüntüden oluştuğunda korkunç bir data kısalması göreceksiniz
Bunun için de ses dosyalarınızı mümkün olduğunca wav uzantılı yapıp en ideal modu (kendinize göre) seçmeniz ile mümkündür

Yukarıda anlattıklarımın yanlış olduğunu söyleyen ve ispatlayan olur ise bende yeni bir şey öğrenmek adına varım
Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Ya arkadaşım verdiğin linkle yüklenilen programın alakası bile yok yapmayın böyle doğru olun dürüst olun ya ne bu hangi devirde yaşıyoruz yaptığınız işi doğru yapın foromu lekelemeyin güven verin foruma

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Mesajınızı editledim, programın ne yapımcısı nede düzenleyicisiyim, ama şunu söyliyeyim elimden ne gelirse paylaşiyorum, indirdiğiniz program ilk önce boş gözüküyor, sayfada gözüken ve ihtiyacın olan linklere tıkladığında eklemeler kendiliğinden yükleniyor dene araştır ve kullan takıldığın yer varsa sorarsın bilgimiz dahilindeyse yazarız

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

paylaşım için teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com