Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ali, armağan, biyografisi, daloğlu, kimdir

Ali Armağan Daloğlu Biyografisi - Ali Armağan Daloğlu Kimdir

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ali Armağan Daloğlu Biyografisi - Ali Armağan Daloğlu Kimdir

Ali Armağan Daloğlu Biyografisi - Ali Armağan Daloğlu Hayatı - Ali Armağan Daloğlu Kimdir?

40’lı yaşların tazeliği ve dünyamızın kadim bilgileri ile yol alırken, sonradan ”aynanın ardındaki dünya!” adını verdiğimiz “koçluk ve mentorluk bilgi paylaşım platformu” maceramı sürdürmek, benim için hayatımdaki en büyük mutluluklarımdan birisidir Geride bıraktığım kurumsal kariyerimin bana öğrettiklerini heybemde tutarak hem bireysel hem de kurumsal yaratıcılık konusunda yeni bir yolculuğa başladım

Bu heyecanlı serüven içinde gelişirken; iletişim dilimizden yaratıcılığa uzanan geçişler olduğunu ya da etik ile yaratıcılık hakkında yeni bilgiler bulunduğunu, hayata geliş amaçlarımızın var olduğunu, hatta bu nedenle bazı işlerde müthiş başarılar elde ettiğimizi ve beklediğimizden daha da fazla başarı, mutluluk ve refaha kavuşabileceğimizi öğrendim

İşte bunları mutlulukla paylaşmak niyetiyle yola çıktım

Bu keşifler yolculuğum esnasında; Eskişehir, Osman Gazi Üniversitesindeki mimarlık öğrencileri ile meslektaşlık paylaşımlarım da mutluluklarım arasında yer almaktadır Sevgili meslektaşlarımla da yaratıcılık ve etik hakkında öğrendiklerimi kredili bir ders olarak da paylaşmaktayım

Güzel öğretilerle süslü mimarlık mesleğimi 1993 yılında Eskişehir, Anadolu Üniversitesi, Mimarlık Bölümü mezuniyetimle elde ettim Üniversite akademik hayatıma Ankara, ODTÜ Kimya Mühendisliği ile başladım, ancak içimdeki yaratıcılık ve tasarım aşkım ağır bastığı için hayatımın sonuna kadar bitmeyen bir arzu ile devam edeceğim mesleğim olacak olan mimarlık bölümüne geçmeyi tercih ettim Ortaokul ve lise eğitimimi Özel Yükseliş Kolejinde, İlkokulu Özel Ayşe Abla Kolejinde zor da olsa tamamladım

Elimden geldiğince bana yaşama sevinci veren ve deneyim kazandıracak hobilerle uğraşarak ilgi alanlarımı genişlettim İşte bazıları; umarsızca hayaller kurmak, kurduğum ütopyamı gerçeğe taşımaya çalışmak, kişisel gelişim eğitimlerine katılmak, kıtaları keşfetmek – kutuplar hariç her kıtaya ayak bastım havasını içime çektim koca bir nefes verdim şimdi sırada onlar var, spa ve sağlık merkezlerini deneyimlemek, çılgınca kitap ve benzeri medya satın almak, güzel tasarlanmış kalemlere sahip olmaya çalışmak, tenis oynamak ve son zamanlarda pilates yapmak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com