Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgi, gökhan, hakkında, kimdir, tepe

Gökhan Tepe Kimdir Gökhan Tepe Hakkında Bilgi

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

08021978 yılında İstanbul’da doğdu Babası Hüsmen Bey organizatör ve annesi Sema Hn ise Mimarlık yapmaktadır Kayhan isimli bir erkek kardeşi var
İlkokulu, Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver’de okumuştur İlkokuldan sonra belli ideal ve amaçları oluşur Müzik ağır basar ve 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda müzik kariyerinin ilk adımını atar Çalgı eğitimi bölümünde yüksek öğrenimini bitirrir Çalabildiği enstrümanlar, Azerbaycan enstrümanı olan tar , gitar ve tüm telli çalgılar
O yıllarda tek hayali iyi bir müzisyen olmak ve büyük kitlelere seslenebilmekti İlk bestesini Orta ikinci sınıfta yaptı
1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus’un üstlendiği “Çöz Beni” adlı ilk albümü müzik severlerle buluştu Bu albümün hitleri arasında sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan “dönmem”, “aşk belası”, “zor gelir”, “çöl çiçeğim” vardı
Selim Çaldıran ve Cenk Eroğlu’nun aranjörlüğünde hazırlanan “Canözüm” albümü 1999 yılının mart ayında müzik severlerle buluştu Bu albümün hitleri arasında ise yine sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan “canözüm”, “seni bana vermediler” ve “sevmeler yasak bana” vardı
2000 senesinde Fatma Girik’le “benim için ağlama” adlı dizide başrolleri paylaştı
2002 senesinde “belki hüzün belki de aşk” adlı albümü müzikseverlerle buluştuBu albümdeki hitler ise sözü ve müziği Gökhan Tepe’ye ait olan “annem”, “ben delinin biriyim” ve “tanrım affeder mi” isimli şarkılardır
2006 yılının temmuz ayında tüm söz ve müzikleri kendisine ait olan “YÜRÜ YÜREĞİM” adlı albümü müzikseverlerin beğenisine sunuldu
Bu sene Gökhan Tepe’nin profesyonel Sanat yaşantısının 10 YılıTüm albümleri Ulus Müzik etiketi taşımaktadır
Burcu : Kova
Sevdiği renkler :Yeşil, siyah, beyaz
İlgilendiği spor dalları : Fitness, yüzme, squash, kayak, plates
Hobileri :Fotoğraf çekmek, tarihi yerleri gezmek, kitap okumak
Dinlediği müzik türleri: Popjazz, funk, R&b,
En sevdiği müzisyenler:Jamarquai, Sting, Monica Mollina ve Sezen Aksu
Sevdiği Aktörler: Robert De Niro, Tom Hanks
Sevdiği Aktristler:Jeneffer Aniston, Nichole Kidman, Helent Hunt
Boyu: 185
Kilosu:78

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com