Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Köşe Yazıları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hitler, marksist, öcalanın, şeyhi

Marksist Öcalan'ın şeyhi Hitler Mi?

Eski 11-01-2009   #1
delishhhh

Marksist Öcalan'ın şeyhi Hitler Mi?

Ortalık Kürtlerin Hitler’i ile dolu
Şu var ki, Hitler kendisinin Hitler olduğunun farkındaydı amma Kürtlere Hitler’lik yapanlar ve Öcalan’ın tuzağına düşmüş bir kısım Kürt insanına SS olmayı telkin edenler ne yaptıklarının ve bu işin sonunun nereye varacağının pek farkında değiller
Meselâ Barzani bir Kürt Hitleri’dir çünkü Türk’e tahammülü yoktur Tapu ve nüfus dairelerinde Türk’e ait ne varsa imha etmesi, Kerkük’te bir tek Türk’e bile tahammül edememesi bunun delilidir İster eroin tüccarı ister cani olsunlar Türklere bir Kürt kedisi bile vermem diyen Talabani’nin de bu çıkışı ile Hitler virüsü taşıdığını itiraf etmiştir
PKK’ya her türlü maddî-mânevî stratejik ve lojistik desteği vererek lâzım olduğunda kullanmak için bugünlere gelmesini sağlayan Amerika da Kürtlerin Hitler’i konumundadır
Bir yardım kuruluşu gibi rahatça teşkilâtlanmasına izin veren, ülkesinde haraç toplattıran, eroin ticareti yaptıran ve adına Türkiye’de iç savaş senaryoları hazırlayan Avrupa Birliği ülkeleri de PKK’nın Hitleri’dir AB ülkelerinin PKK’nın Hitler’i olduğu şuradan bellidir ki, AKP’nin “Ne pahasına olursa olsun Avrupa Birliği üyeliği” inat ve teslimiyetçiliği, sıfır terör ve bitmiş bir PKK ile teslim aldıkları Türkiye’yi, PKK’ya teslim olmuş bir Türkiye konumuna getirmiştir
Bugün PKK adına siyaset yapanlar Kandil’den inen üniformalı teröristleri sınırda saygı duruşu ile karşılayanlar Şehir şehir gezdirip alkışlayarak, “Türk güvenlik güçlerini ve Kürt halkını çoluk çocuk demeden katlederseniz işte böyle itibar sahibi olursunuz” mesajları verenler ve bütün bu olup bitenleri normalmiş gibi seyredenler de Kürdün Hitler’idir, bundan hiç şüpheniz olmasın
“PKK silahla bir yere varamayacağını anladı” diyenler de bir bakıma PKK’nın Hitler’idirler de farkında değillerdir
PKK silahla bir yere varamayacağını anladı demek, PKK’nın varacağı yere razıyım ama o yolun silahla kat edilmesine onay vermiyorum, ne yapacaksa siyasetle yapsın demek gibi bir şeydir PKK’nın varmak istediği yer ayrı bir devlettir Hitler de hedefine varıncaya kadar siyaseti ve demokrasiyi kullanmadı mı? “PKK silah dâhil hiçbir metotla bir yere varamayacağını gördü” doğru bir cümledir
Biz, tepenin arkasını gördüğümüzü iddia ediyoruz Bu gidişin sonu “Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi” maskesi altında bölgeye özerklik verilmesidir İşte ne olacaksa ondan sonra olacaktır Elde ettikleri bu psikolojik üstünlükle, yetmediği yerde tehditle, PKK, bütün yerel yönetimleri ele geçirecektir Ele geçirdiği her yeri ise bir Kandil’e, bir Bekaa vadisine, bir PKK üssüne çevirecek, PKK militanı gibi düşünmeyen Türkler ve Kürtler tasfiye edilecektir Kürtlerden ve Türklerden arındırdığı yerel yönetimlerde PKK kelimenin tam anlamıyla ırkçılık yapacak, binlerce yıldır kardeş olarak yaşamış insanları Naziler için Yahudi ne ise o konuma düşürecek, kontrol altına aldığı her resmî kurumu, özel mülkiyeti ve sokağı silahlı savunma siperleri haline getirecek, konjonktürü en uygun gördüğü bir gün, “Kendi kaderimi tayin hakkı istiyorum” diyerek sandığa gidecektir
Yine o gün AB ve ABD’si ile Batı, “Hakkıdır, zaten sen bir gün bu oylamanın yapılacağına onay vermiştin” diyecek, Türkiye’den olup biteni sineye çekmesi istenecek Irak’ta işgalle olanlar Türkiye’de sandık yolu ile hayata geçirilmek istenecektir
İşte bizim yüreğimizi ağzımıza getiren “iç savaş” o zaman gündeme gelecek, bu “iç savaş” AB’nin öngördüğü 2011’de olmaz da, 2018’de olur, orasını bilemeyiz ama gidişat bu yöndedir, söylemedi demeyin, elbette ki böyle bir, “Kaptım gidiyorum” a izin verilmeyecek, analar asıl o gün ağlayacaktır
Allah(cc), Kürdü ve Türkü ile bu milleti Öcalancı Nazilerin ve arkalarındaki Haçlı fitnesinin emperyalist tuzağına düşmekten korusun, amin
HASAN DEMİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com