Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
askeri, hava, işıklar, lisesi, oluyor

İşıklar Askeri Lisesi Hava Lisesi Oluyor

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İşıklar Askeri Lisesi Hava Lisesi Oluyor

Işıklar Askeri Lisesi Hava Lisesi Oluyor

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu, Bursa Işıklar Askeri Lisesi’nin Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na devredileceğini doğruladı

Orgeneral Babaoğlu, gazetecilerin Işıklar Askeri Lisesi'nin Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na geçişinden sonra sivil kaynaklardan yararlanıp yararlanmayacakları sorusu üzerine, “İhtiyacımıza göre tabii ki sivil kaynakları kullanmaya devam edeceğiz” dedi Genelkurmay Başkanlığı bir süreden bu yana Bursa'daki Işıklar Askeri Lisesi'nin Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na devredilmesine ilişkin çalışma yürütüyordu 1 Temmuz'dan itibaren Hava Kuvvetleri'ne devredilecek olan Işıklar Askeri Lisesi, yeni öğretim yılında Işıklar Hava Lisesi olarak eğitim öğretime devam edecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com