Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Tarih / Coğrafya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgi, hakkında, ikizdere, nehri, nerededir

İkizdere Nehri Nerededir, Hakkında Bilgi

Eski 10-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rize’deki İkizdere Nehri, toplam 25 kilometrelik bir parkura sahip Zorluk derecelerine göre 3 parkuru var En çok mayıs ve haziran aylarında rağbet görüyor Nehirde çeşitli yöresel yarışmalar da düzenleniyor En son Rize Valilik Rafting Şampiyonası yapıldı Çevresinde ünlü Anzer balının üretildiği Anzer Yaylası var Ayrıca Cimil, Ovit ve Kabahor gibi çok tercih edilen yaylalara da buradan gidiliyor Profesyonel raftingcilerin yanısıra yeni başlayanlar için de ideal Ancak seyahat acenteleri tarafından tur düzenlenmiyor Parkur ortalama 1,5 saatte tamamlanıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com