Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahlgren, paco, ölümsüz

Paco Ahlgren - Ölümsüz

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Paco Ahlgren - Ölümsüz

Arka Kapak

Daha 18 yaşına basmadan ailesinin tüm fertlerini yitiren Douglas Cole, hayatta yapayalnız kalır Yakasına yapışan hayaletleri, aklını kaçırdığını sanmasına sebep olan sanrıları ve tam olarak anlayamadığı doğaüstü yeteneklerini saymazsak… Borsada varını yoğunu kaybedip, dibe vurduktan sonra, hayatı tam da kararacağı noktada yepyeni bir düzlemde aydınlanacak, Douglas Cole sadece kendi hayatını değil, tüm dünyanın kaderini değiştirecektir
Bir akşamüstü salonda kitabımı okurken bir şey aniden cama çarptı Dikkatli olmam gerektiğini düşünerek oraya doğru yavaşça yürüdüm Dışarıda ölü bir serçe yatıyordu, boynu kırılmıştı Bir süre kuşun cansız bedenine baktım Bir kanadı hafifçe titreyince içim sızladı… Beni saran hüzne şaşırmıştım Serçe oracıkta ölmüştü işte Kuşa dokunmaya çekiniyordum ama sonunda onu avuçlarıma aldım Gözlerimi kapadım ve kendimi serbest bıraktım O tanıdık sıcaklık içime doldu Bir süre öylece durduktan sonra, gözlerimi açtım Ellerimin içindeki serçenin bedeni birden kasıldı Tüyleri avuçlarımı gıdıklamaya başladı Ayağa kalktı Bir an dengesini sağlayamadı ama sonra, kanat çırparak masmavi gökyüzünde gözden kayboldu Şaşırmamıştım Daha kuşu avuçlarıma alırken olacakları zaten biliyordum
Paco Ahlgren'in kaleminde Kuantum fiziği, Taoizm, Ekonomi, Müzik ve Aşk, insani yeteneklerin en güçlüsüyle bir araya geliyor: Düşünce Douglas Cole'un kendini keşif yolculuğu, varoluş sancısı içinde zamanın atomlarına, borsanın dalgalanmalarına, paralel evrenlere ve hiçliğe değin uzanıyor Geri planda belli belirsiz bir çello melodisi, zamanı yararak dört yanı sarıyor Bütünlükteki tüm olasılıklar karşınızda Şah mat

Yazar:Paco Ahlgren

Sayfa Sayısı: 504
Dili: Türkçe
Yayınevi: Siren Yayınları

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com