Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hakkında, işleyen, kimdir, zafer

Zafer İşleyen (Zafer İşleyen Kimdir? - Zafer İşleyen Hakkında)

Eski 10-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zafer İşleyen (Zafer İşleyen Kimdir? - Zafer İşleyen Hakkında)

1974 Malatya doğumluyum İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünden 1995 yılında mezun oldum O tarihten bu yana 4 yılı Malatya’da, 6 yılı İstanbul'da olmak üzere 10 yıldır öğretmenlik mesleği içerisindeyim Üniversite yıllarında beste çalışmalarına başladım Konuları çeşitlilik gösteren onlarca bestem ve şiirim var ve halen bu çalışmalarım devam ediyor

Bağlama, Gitar, Piyano ve Kemana sahnede icra edecek kadar vakıfım Vatan,millet ve devlet sevgisinden yola çıkarak yapmış olduğumuz "Yeniden" ismiyle piyasaya çıkan albüm benim ilk solo çalışmam oldu Sizlerden aldığımız olumlu izlenimlerle tarzında iddialı olacağına inandığımız ikinci albümün hazırlıklarına da başladık

Göstemiş olduğunuz ilgi ve desteğe teşekkür eder,saygılar sunarım

”Umutlarınız hayal, acılarınız gerçek olmasın

Zafer İŞLEYEN

Yangın sonrası; kara kıştan sonra ilkbahar

Yangın sonrası; hayallerimizin peşinden koşarken döktüğümüz alın teri

Yangın sonrası; bazen bir kelimeyi avlamak için yayından fırlamış son okumuz

Yangın sonrası; bir demir gibi usta ellerde dövülmek, kendine gelmek

Yangın sonrası; sürgünleri yaran tomurcuk

Yangın sonrası; mumdan bir gemiyle ateşten bir denizde kaybolmak

Yangın sonrası; kimliğimizde olmayan ilk adımız

Yangın sonrası; edebiyat, resim, heykel, müzik

Yangın sonrası; yaşam uykusundan uyandığımız yeni gün

Yangın sonrası; kazandıklarımız, kaybettiklerimiz, unuttuklarımız, unutamadıklarımız

Evet, ruhlardaki yangınlar ve diğer yangınlar, hepsinin de bir sonrası var Sonrasında, kendi küllerinden doğan Anka kuşu gibi, yeni bir hayat var Küllerin arasından yeşeren, yaşam filizleri var Dumana ve ateşe inat, yeniden dirilmeye, yeniden kanatlanmaya, yeniden doğmaya ant içmiş, umudu yüreklerinden sökülemeyenlere sevgi ve saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com