Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gönlümün, medinededir, mektup, sultanı, sultanına

Gönlümün Sultanı Medinededir - Gönlümün Sultanına Mektup

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gönlümün Sultanına Mektup

Gönlümün Sultanı!
Allah Rasul'une Mektup

Bismillahirrahmanirrahim

Canım peygamberim,haddimiz olmayarak sana bunları yazmayı istedim Ne olur kabul buyur Önce Seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum Gerçi seni anlatmak kelimelere sığmaz ama içimdeki bu sevgiyi kelimelere dökebildiğim kadar dökmek istiyorum

Gönlümün Sultanı! Seni o kadar çok seviyorum ki küçücük bir cümle belki bunu anlatmaya yeter Seni tanımıyordum yaşamıyordum ve seni tanıyorum ve o gündür yaşıyorum canım Peygamberim Sen varken ümitsizlik yok, isyan yok, hayasızlık yok, kötü olan hiçbir şey yok Sen varsın güzellik var, sabır var, huzur var Belki de senin istediğin şekilde seni yaşayamıyoruz ama Seni yaşamaya çalışıyoruz Ya Rasulallah Sünnetlerini öğreniyoruz, Senden Allah sevgisini öğreniyoruz Baktığımız her yerde seni görmeye çalışıyoruz ve en büyük Sevgiliye senden ulaşmayı istiyoruz Bu sevgi içimizde öyle büyüyor ki, gördüğüm her insana, dağa, taşa, kuşa önüme kim gelirse Seni anlatmak, bizi ne kadar sevdiğini anlatmak istiyorum Ya Rasulallah

Bıraktığın yerde değiliz O kadar boş yaşıyoruz ki hep ziyandayız Acaba bizi ümmetin olarak kabul edecek misin? Eğer Sen bizi kabul etmezsen Yüce Rabbim bizleri nasıl affedecek Ya Rasulallah? Bırakma bizi gönlümün Sultanı, bırakma bizi

Sen alemlere rahmetsin Ya Rasulallah Sen yüzyıllar ötesinde değilsin, Sen burdasın, yanımızdasın, hemen yanıbaşımızdasın Seni hakkıyla bir sevebilsek Ya rasulallah, Seni tam olarak bir yaşayabilsek

Ya Seni bilmeseydik, ya Seni tanımasaydık Ya Rasulallah O zaman halimiz ne olurdu? Allahıma, Yüce Rabbime şükrediyorum her an, iyi ki senin ümmetin olarak doğduk, iyi ki Seni tanıyoruz, iyi ki Seni biliyoruz Ya Rasulallah Sen olmasaydın Ya Rasulallah her geceki ağlamalar bitmeyecekti İsyanlar bitmeyecekti babam olmadığı için ama Sende babasız doğup büyüdün Ya Rasulallah kendimi öyle avutuyorum Seni çok seviyorum gönlümün Sultanı, bizleri ümmetin olarak kabul et

Yüce Rabbim Sen bizleri affet

Zatının hatrına affet

Ne olur affet bizi

Allahım Seni çok seviyorum

Esma YENER 30042003
(Babasını iki yaşında iken kaybetmiş olan bir öğrencinin Allah Resulüne yazmış olduğu mektub)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-08-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Abdurrahman Önül - Gönlümün Sultanı İlahi Sözleri

Medinenin yollarında
Güller açar dağlarında
O mübarek ravzasında
Yatar gönlümün sultanı

Canlar Resulu seyreder
Hasreti ravzada biter
Geldim gönlümün sultanı

Nurlu Medine yolları
Gönüllerin sen sultanı
Bu günahkar ümmetinin
Affet gönlümün sultanı

Canlar Resulu seyreder
Hasreti ravzada biter
Geldim gönlümün sultanı

Güllerini koklasaydım
Gönülden seni ansaydım
Güzel kabrine varsaydım
Bekler gönlümün sultanım o Resul

Canlar Resulu seyreder
Hasreti ravzada biter
Geldim gönlümün sultanı

Selat selam olsun sana
Beytullaha canım feda
Benzersin gökteki aya
Canım gönlümün sultanı O Resul

Canlar Resulu seyreder
Hasreti ravzada biter
Geldim gönlümün sultanı

Senin aşkınla yanarım
Bitti tükendi dermanım
Yalan dünyadan usandım
Ağlar gönlümün sultanı o Resul

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com