Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altın, içinde, sunarlar…, tas, zehri

Zehri Altın Tas İçinde Sunarlar…

Eski 05-11-2009   #1
sudenaz

Zehri Altın Tas İçinde Sunarlar…

Ergenekon davası…

Cumhuriyet tarihinin en büyük davası…

Adına ister Ergenekon terör örgütü densin, ister derin devlet…

Cumhuriyet tarihinin, son 30 yılında meydana gelen karanlık olayların çözülmesi için, bu dava mutlaka sonuçlandırılmalı

Önce milleti birbirine düşürüp, sonra “sizi kurtarmaya geliyoruz, toplumsal barışı sağlamaya geliyoruz” diyerek, milletle alay edenlerin çirkin yüzlerinin ortalığa nasıl saçıldığını hep beraber seyredip okuyoruz

Para, makam, mevki için her türlü gayrı meşru yola müracaat edenler “milleti kurtarmak için!” yola çıktığını iddia ediyor

Sağcısı, solcusu, liberali, komünisti, kapitalisti, muhafazakârı el ele vermiş, güç birliği yapmış vatanı kurtarmaya çalışıyorlar!

Dava sürecinden yaşanan olaylar, herkesin safını belli etmesi açısından, ibret alınacak cinsten Timsah gözyaşlarıyla milleti kandırmaya çalışmaları o kadar sırıtıyor ki, yaşlı ve hasta bir kadının arkasına saklamaları bile çirkin yüzlerini gizleyemiyor

“Bu adam çok hasta, bu kadın çok yaşlı” cümleleriyle duygusal sömürü yapmaya çalışmaları da ayrı bir göz boyamaca Sanki bugüne kadar askeri darbelere destek verenler 25 yaşlarında gençler mi oldu?

“Akademisyenleri nasıl milletin gözünden düşürürsünüz?” diyerek “eğitim aşklarını” göstermeye mi çalışıyorlar? Şimdiye kadar yapılmış askeri darbelerin arkasında, ilkokul mezunları olmadı ki? Hep diplomalı adamlar, eli kalem tutan insanlar askeri darbeleri kışkırttı ve destekledi

Aynı eller, aynı kalemler, aynı yüzler, şimdide milletin gözünü boyamaya çalışıyor

Zehri bal ile karıştırma metodu…

Bu milleti birbirine düşürmek isteyenler elbette niyetlerini saklayacaklar

Misyonerlerin ve Masonların çalışma prensiplerinin temel mantığı neyse, bu örgütlerinde çalışma mantığı aynıdır

Türkiye’de faaliyet gösteren Mason örgütlerinin tamamı aynı yöntemi kullanmıyor mu?

Zehri altın tas içinde sunup, balı da suç ortağı yaparak, milletimizi yıllardır zehirleyen mason örgütlerinin çalışma prensibini unutursak, Ergenekon terör örgütüne verilen desteği, hangi mantıkla kamufle ettiklerini anlayamayız

Millete şirin görünmek, yaptıkları faaliyetleri gizlemek için her türlü oyunu oynayan mason örgütlerinin yöntemi budur Bazen okullara bilgisayarlar hediye ediyorlar Bazen okul yaptırarak millete şirin görünmeye çalışıyorlar Bazen bir hastalıkla mücadele etme derneği kurarak, yer altı faaliyetlerini saklarlar

Masonlar kendilerini tarif ederken, “Kardeşlik” kurumu olduklarını söylüyorlar Aşağıdaki paragraf web sitelerinden alıntıdır

Hür Masonluk “Yüce Varlık’a İnanç” temeli üzerine kurulu bir “Kardeşlik Kurumu”dur Kendilerinden başlayarak bütün insanlar arasında sevginin, toleransın ve kardeşlik bağlarının kurulmasını hedefler; tüm insanların hürriyet, barış, adalet ve huzur içinde gelişmesini ve yaşamasını amaçlar

Askeri müdahaleye zemin hazırlamak için yaptıkları mücadelenin adını “Vatansever kuvvetler birliği” koyuyorlar

“PKK sempatizanlarına burs verme ve destekleme derneği” kurarak çalışma yapan duydunuz mu? DOHD adında bir dernek adı duydunuz mu hiç? Duyamazsınız! Çünkü öyle bir dernek yok! Darbe Ortamı Hazırlama Derneği kurmaz hiç kimse

“Baba beni okula gönder!” kampanyası içinde iyi niyetle çalışanlar mutlaka vardır Ancak ben Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) veya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) gibi kurumların bu millete hizmet etmek için kurulduğuna inanmıyorum Perde olarak kullanıyorlar isimlerini

Milletin oylarıyla iktidara gelenleri, askeri darbelerle iktidardan uzaklaştırmaya çalışanlar, kendilerini yıllarıdır, ya Atatürk’ün yada çağdaşlık perdesinin arkasına saklıyorlar

Bu millete yıllarca zehirli bal yedirenler, hep aynı taktiği uyguladı

Misyonerlerin tüm dünya da kullandıkları yöntemin en önemli şifresi, “Zehri altın tas içinde sunun, balı da suç ortağı yapın” cümlesinde gizlidir

Korkusu olmayan, evinin aranmasından da, bilgisayarlarının incelenmesinden de rahatsız olmaz

Yarası olan gocunur

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Zehri Altın Tas İçinde Sunarlar…

Eski 05-14-2009   #2
gencer20

bencede haklısın mesela misyonerlikten bahsedilmiş hiristiyanlarda protestanlar bir nevi misyonerdir peki ben şunu merak ediyorum müslümanlıkta da varmı aşırılık bu biraz soruya kaçtı ama kusuruma bakmazsın inşallah
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-14-2009   #3
TiFus

Ellerine sağlık Sudenaz ERGENEKON kelimsesini duymaktan ve okumaktan bıktım ellerine sağlık yazdıkların önemli bir paylaşım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2009   #4
sudenaz

Alıntı:
gencer20 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bencede haklısın mesela misyonerlikten bahsedilmiş hiristiyanlarda protestanlar bir nevi misyonerdir peki ben şunu merak ediyorum müslümanlıkta da varmı aşırılık bu biraz soruya kaçtı ama kusuruma bakmazsın inşallah

Açıkcası sorunu tam olarak anlayamadım?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com