Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başari, kuantum

Kuantum Başari

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kuantum Başari

Düşüncelerinizin ve bütün isteklerinizin gerçeğe dönüştüğünü görmek nasıl bir şey olurdu?
Bu kitap isteklerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan Başarının Bilimini anlatıyor
Kuantum Fiziği ilkeleri üzerine kurulmuş olan formülle her bakımdan varlıklı ve başarılı biryaşam sürmenin yolunu öğreniyorsunuz
Kuantum Başarı, parmaklarınızın ucundaki zenginlik vebolluğun kapısını açmanızı sağlayacak dinamik stratejilerve gözünüzü açacak bilgilerden oluşuyor Bu evrensel kapıyıaçmak için bir an bile durmayın Oluşum ve çekim yasalarının bilimini öğrenerek mutluluğa, refaha ve başarıya doğrukuantum sıçrama yapabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com