Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kozmetik, Sağlık & Bakım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düzleştirici, liss, respectissim, rowenta, sac, sf7870, tension, ultra

Rowenta SF7870 Respectissim Liss Ultra Tension Saç Düzleştirici

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

- İdeal ısı: Saçların hassasiyet derecesine (sağlıklı,hassaslaşmış, yıpranmış saçlar) ve tipine (dalgalı,bukleli,kıvırcık) göre seçim
- Ultra tension teknolojisi: Olağünüstü bir düzleştirme sağlarken, saçı koruyan, eşsiz ve yenilikci teknoloji
- 170°C Isıda mükemmel düzleştirme,230°C ile çalışan, klasik birdüzleştirici kadar etkiliSonuç Düşük ısıda düzgün ve esnek saçlar
-170°C ısıda düzleştirme işlemi sırasında, saçın doğal gücünü %100 korurSonuç: 230°C de bir düzleştirme işlemine göre, daha az hassaslaşmış vedaha fazla dayanıklı saçlar
- Ultra gerilim teknolojisi
- Ionic
- Seramik silver titantum plakalar
- 4 adet renkli aydınlatmalı LCD ekran:
-Yeşil: sağlıklı
- Mavi: hassas
-Turuncu: yıpranmış
- Kırmızı: > 170°C
- 30saniyede ısınma
- 2,5cm genişliğinde plakalar
- Saklama kılıfı
- Kilitleme sistemi

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Kullanım Şekliii : Düzleştirici
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
165,20 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com