Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arttıran, canımı, koyuyorum, ortaya, yok

Ortaya Canımı Koyuyorum Yok Mu Arttıran?

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ortaya Canımı Koyuyorum Yok Mu Arttıran?

Hüzünlü bir parça çalan bestecinin yorgunluğuyla ve onu dinleyen bir şairin duygularıyla alıyorum elime kalemi Sana yazışımin her harfinde saklı Belki de anlamayacaksın Ömrümün neresindeyim bilemiyorum Ama belli ki senin dokunduğun yerdeyim Hani yüreğimi titreten yeri Ömrümün başı sandığım hayatla sevişip yarınlara umut doğurdugum yeri Benim kadar kimsenin seveceğine inanmadığım zamanlarımdayım Seni düşündüğüm saniyelerdeyim ve özlemine hasret ördüğüm dakikalarda Her saniye seninleyken sana kavuşmanın anında Hayatı gözyaşları gülümsemeleri en çok ta korkularıyla yaşadığım gecelerdeyim Biliyorum ömrüm boyunca hayata sataşacak kadar cesurum! ama seni kaybetmekten korkuyorum Ne garip duygudur ki hayatı sahiplenmediğim kadar seni sahipleniyorum hayatımda Belkide hayatın bir gün beni terkedeceğini bildiğimdendir Sana öyle güvenmişim ki Senden önce ölmeyi isteyebilecek kadar bencilim Ölümün beni senden ayıracağından değil o ana kadar seninle yaşayamamaktan korkuyorum Bu yüzden hayatı senin uğruna açık arttırmaya çıkarabiliyorum Buyrun

Ortaya canımı koyuyorum! arttıra bilen varmı !!!!!!!!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com