Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
limandaki, yolcu

Limandaki Son Yolcu

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Limandaki Son Yolcu

Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorum Ulaşılmaz oldun hep dokunmak hissetmek ve dolu dolu yaşamak isterken seni kocaman bir yalnızlıktı payımıza düşen Payıma düşen her seyi erteledim ama erteleyemediğim bir şey vardı sana benziyordu Su olsan dokunduğumda bozulurdun Bozulmayan bir "şey"din Gidilecek bir yer olsan sonu olurdu sonu olmayan bir "şey"din

Uykuda görülecek bir rüya olsan uyanırdım beni rüyamdan uyandırmayacak bir "şey"din Seni gözlerinden üç ırmağın birleştiği yerden öpeyim desem aklına ırmaklar gelir Düşün ki bir dağdan aşağı iniyoruz ve dünyada iki kişilik türkü kalmış onu söylüyoruz Öyle bir "şey"sin sen Seni düşündükçe yoruluyorum desem dünyanın en büyük yalanı olur Yalanım yok Bugünden yarına ne kalır bilmem amam sen kalırsın tıpkı yatağı değişmeyen ırmak gibi

Bana hep kendimi hatırlatan bir "şey"sin sen Uzaksın yakınsın özlenensin ama bugün değil yarın gibi bir "şey"sin sen Gecenin en karanlık yerinde küçücük bir ışık bile olsan yine de istiyorum seni Bugün her ölümle biraz ölürken seni düşündükçe hayata dönüyorum yeniden Gel****kler gibi bir mevsim değil dört iklim köşe bucak

Kim ne derse desin dönmeye niyetim yok Bir kentin ortasında tek başına kalsam da çığlık çığlığa bagırarak söylerim seni sevdigimi Bir tek benim sevgimle yaşasa da bu sevda seviyorum seni Sensiz dallarımı yitirmiş bir ağaç gibi yapayalnız olurum kalabalığın ortasında bile Fırtınalı bir denizin en sakin limanı gibi bir "şey"sin sen

O limandaki tek yolcu da ben

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com