Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dershanesi, efes, etkinliği, kültür, nin, sanat

Efes Dershanesi Nin Kültür Ve Sanat Etkinliği

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Efes Dershanesi Nin Kültür Ve Sanat Etkinliği

Selçuk Belediye Spor Efes Dershanesi, öğrencilerin ders ve kurs dışı zamanlarını değerlendirmek, onları kültür sanat etkinliklerine yöneltmek, eğlendirmek ve onlara yarışma zevk ve heyecanı kazandırmak amacıyla öğrencileri arasında çeşitli kültür ve sanat etkinlikleri düzenliyor İlköğretim (6-7-8 sınıflar) düzeyinde Kurtuluş Savaşı konulu Şiir, Ekipler arası Matematik yarışmaları düzenleyen dershane yönetimi Ortaöğretim düzeyinde ki öğrenciler içinde öykü ve Ekipler arası Matematik yarışması düzenliyor
Dershane Müdürü Nurhan Yetiz Matematik yarışmasının 14 Mayıs 2010 günü 1730 da yapılacağını, Şiir ve öykü yarışmasına katılacak öğrencilerin eserlerini 09 Mayıs 2010 günü saat 1700 ye kadar teslim etmeleri gerektiğini ifade ederek Düzenlenen yarışmaların sonuçları 18 Mayıs 2010 günü ilan edilecek ve ödüller sahiplerine verilecektir Bu etkinlikler gelecek yıllarda önemli gün ve haftalar dikkate alınarak tekrarlanacak geleneksel hale getirilecektir Bu vesile ile SBS ye hazırlanan ilköğretim öğrencileriyle, LYS ye hazırlanan ortaöğretim öğrencilerine çalışmalarında başarılar diler, dershanenin özellikle ders etkinliklerinin Selçuklu öğrencilere açık olduğunu belirmek isterim dedi

Kaynak: Selçuk Belediyesi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com