Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
devam, eğitim, ediyor, hazırlama, proje, toplantıları

Proje Hazırlama Eğitim Toplantıları Devam Ediyor

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Proje Hazırlama Eğitim Toplantıları Devam Ediyor

Türkiye Belediyeler Birliği ve Selçuk Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Avrupa Birliği ve diğer donör kuruluşlara yönelik Proje Hazırlama Eğitimi seminerleri devam ediyor

18 Şubat tarihinde başlayan ve dört gün sürecek olan seminerde Selçuk ta faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların proje hazırlama kapasitelerini geliştirmek amaç ediniliyor Selçuk Belediyesi hizmet binasında düzenlenen seminere Selçuk Belediyesi, Bornova Belediyesi, Selçuk Ticaret Odası, PATUYAP, Efes Müzesi, Selçuk Sivil Savunma Memurluğu, Mal Müdürlüğü, Pine Bay Hotel den temsilciler katılıyor Eğitim, Türkiye Belediyeler Birliği uzmanları Dr Duygu DALGIÇ UYAR ve Ahmet ERTÜRK tarafından verilirken katılımcı sayısı azami fayda sağlanabilmesi amacıyla 30 kişi ile sınırlandırıldı

Düzenlenen eğitim seminerlerinin özellikle turizm iş kolu açısından çok yararlı olacağını belirten Selçuk Belediye Başkanı HVefa ÜLGÜR Bu eğitim seminerlerinin ardından proje hazırlama süreci başlayacak dedi

Kaynak: Selçuk Belediyesi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com