Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allah, belelerını, destekleyelim, israili, versin

İsraili Destekleyelim (Allah Belelerını Versin)+18

Eski 08-26-2008   #1
Gözyaşı
Icon1861

İsraili Destekleyelim (Allah Belelerını Versin)+18

:img-cray::img-cray::img-cray::img-cray:

Bu israil harbi şeresiz

Cevap : İsraili Destekleyelim (Allah Belelerını Versin)+18

Eski 08-26-2008   #2
sudenaz

gözyaşı burda mahvettin inan beni
bu paylaşım ve hatırlatman için allah razı olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-26-2008   #3
Gözyaşı

Bunlar sınırı aştı artık onlarında başına mutlaka bir bela gelir en sonunda ama yine ölen mahsum günahsız çocuklar oluyor benimde kızdığım bu barış varken savaşa gerek yot bence insanlar neyi paylaşamaz anlamıyorum yorumledığın için sağol sudenaz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-26-2008   #4
sudenaz

savaşda hiçbirzaman kazanan olmaz zaten hep az kaybeden taraf vardır dediğin giibi olan masum çocuklara oluyor:S
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-28-2008   #5
dejavu2009

Doğrusunu söylemek gerekirse o markaların çoğu hayatımızı kapsamış durumda İşadamlarımız nerde kar görürse oraya koşuyorlar Toplumsal olarak tek yürek hareket edemiyoruz Neden ise çıkarlar çatışması Bu çıkarlar çatışmasının nedeni ise İşadamlarının seçimi

Alın size bir örnek Fanta reklamını yapan Beyaz ve onun kitlesi Beyaz bu reklam işine hayır diyemezmiydi İhtiyacı mı var? ( Allah onun gözünü parayla doldursun ki gerçeği görebilsin)

Bir örnek daha Türk filmlerinin unutulmaz ustası Cüneyt Arkın (Fahrettin Cüreklibatur) ve Coca-Cola reklamı

Bir örnek daha Mcdonalds maşallah gençlerimiz mcdonalds gençliği gibi Normal bir Cafe yada Resturanta gitmek sanki kusurlu birşeymiş gibi

Örnek çok anlayan yok

İsraili protesto ediyorum Ona destek verenleride(Başta AKP hükümeti olmak üzere)

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2008   #6
önder uçar

olan çocuklara oluyor zatenyazık yaaa

Eski 11-02-2008   #7
jasmine

zaten bu dünyada herkes kendi çıkarını düşünüyor tabi olan masup çocuklara oluyor
onları bu hale koyanların ALLAH belalarını versin başka birşey demiyorum çünkü o kişilere başka bir şey denilmiyor

Eski 12-05-2008   #8
Gözyaşı
icon111

İsraili Destekleyelim (Allah Belelerını Versin)+18 2 Bölüm

Kefenin altındaki Filistinli bir kız çocuğuÖlmeden önce çok güzeldi sanırımAma senin yaptığın gibi LOREAL kullanmadığına eminim

BUNUN SORUMLUSU SİZSİNİZ! HALA İSRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ? ONUN NE SUÇU VARDI?

SEN LIKIR LIKIR COCA COLA İÇERKEN İSRAİL TIKIR TIKIR ÇOCUKLARI KATLEDİYOR? BELKİ 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN!

ALDIĞIN HER MARLBORO DA İSRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERİYORSUN ONUNLA NE Mİ OLUYOR?? ŞU RESME DİKKATLİ BAKARSAN GÖRÜRSÜN!

İşte İSRAİL ASKERLERİNİN VAHŞİ EĞLENCESİ!!!!

'(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof Dr Vehbi ZUHAYLİ

Görüntüyü miden kaldırıyor mu? Sen sadece izliyosun birde babasını annesini düşün! Ama boşver senin çocugun DİSNEY'in ne oldugunu bilsin bu sana yeter!

'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin Onların birbirlerinin dostlarıdırlar İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki o da onlardandır Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete doğru yola iletmez' (Mâide Sûresi 5:51)

İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRKAÇI

(Resimde yasal olmayan yiyecek olduğu için koymadım)

TÜRKİYE'nin artık ABD ve İSRAİL'e ve de bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!?

TÜRKİYE'nin artık MÜSLÜMAN TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun?

PKK'ya destek veren ABD İSRAİL ve AVRUPA ÜLKELERİNE bir ders vermek mi istiyorsun!?

AFRİKA'daki aç insanlara destek olmak mı istiyosun!?

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun?

KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIĞIN MÜDDETÇE DE BU ADAMLAR SENİ APTAL YERİNE KOYMAYA DEVAM EDECEK VE KATLİAMLAR SÜRECEK

PEPSİ içerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum?

Bu görüntünün nedeni içtigin her COCA COLA yudumu!!?
Ey Müslümanlar siz Amerikan ve Yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir

UNUTMAYALIM Kİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERİR
SADECE EĞLENMEK İÇİN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?????

Ağlarken aç olduğuna eminim ama senin için bunun da önemi yok sen her acıktığında Mc DONALDS'dasın nasılsa Ve hamburgerleri yerken bunları aklına bile getirmedigine eminim?

Bu yavrunun suçu neydi acaba senin içtiğin her Coca Cola yudumu olmasın??

Evi yıkıldıgı için ağıt yakıyo sanırım Acaba yeni eşyalarını nerden alcak? Sahi sen evinin eşyalarını CARREFOUR'dan almıştın demi?

BU ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETÇE ZULÜM DEVAM EDECEK VE SENİN BUNU KINAMAYA HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! SAVAŞA HAYIR DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! YETER ARTIK SUÇSUZ İNSANLAR ÖLÜYE DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! ELİNDE COLA BARDAĞIYLA HABERLERİ İZLERKEN GÖRDÜKLERİNE 'BRAVO BANACOCA COLA İÇTİM PEPSI İÇTİM ARIEL KULLANDIM SABAH NESCAFEMİ İÇTİM CARREFOUR'DAN ALISVERİŞ YAPTIM MAGGI ÜRÜNLERİNİ SOFRAMDAN EKSİK ETMEDİMVS VSVE NETİCEDE BUNLARIN OLMASINI SAĞLADIMYAŞASIN İSRAİLYAŞASIN ABDYAŞASIN AVRUPA ÜLKELERİYAŞASIN RUS ÜRÜNLERİYAŞASIN EMPERYALİZMKAHROLSUN FİLİSTİNKAHROLSUN LÜBNANMASUM İNSANLARA ÖLÜM' DEMEK TEK HAKKIN OLACAKÇÜNKÜ BUNLARIN SEBEBİ BU ÜRÜNLERE PARA ÖDEDİĞİN MÜDDETÇE SENSİN!!!!

Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor Ama sen çocuğuna yabancı marka oyuncak almaya devam et TOYSRUS mağazalarından veya K MART tan olabilir mesela Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİL'e yolluyo?' Vergi vermesi kafi değil mi?

BUNU YAPAN TAŞERON PKK İSRAİL VE ABD MALLARINI ALARAK ONLARA YARDIM YAP ONLARDA TAŞERON PKK'YA YARDIM EDİP BEBEKLER ÇOCUKLAR ÖLSÜN NE KADAR BASİT DEĞİL Mİ SENİN İÇİN??????????? SENDE ELİNDE COCA COLA'YLA OLAN BİTENİ İZLE EY BASİT SORUMSUZ VE ŞUURSUZ İNSAN!!!!!!!!!!!!!!!

BELKİ O BİR BABAYDI YAŞASAYDI AÇ COCUKLARIN KARNINI DOYURMAK İÇİN EMİN OL SENDEN ÇOK ŞEY YAPARDI AMA SENİN UMRUNDAMI SEN COLA İÇMEYE DEVAM ET!

ORADA YATAN SENİN ABLAN OLSAYDI?

EY MÜSLÜMAN!
DEĞERİNİ BİL KENDİNİ KÜÇÜLTME BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HAA!

Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN

Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR

'Bİ BENLE NE OLUR DEMEMELİ' Boykota'a katılıp kardeşlerinin yanında olmalıİsrail'e inat Amerika'ya inat AB'ye inat

Peygamber Efendimiz(sav) ne buyuruyor: 'MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN DERDİYLE DERTLENMEYEN MÜSLÜMANLARDAN DEĞİLDİR'

Bu adamın yerine babanı koy Yerde sürünürken üstü kirlenmiştir heralde ama ziyanı yok sen elbiseni
ARİEL'le yıkıyosun ondan sana ne????????????

Allah için onlara buğzetmek gerek onlara karşı olmak onlara muhalefet etmek gerek

Haydi diyorum gelin el ele verelim kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelimBugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok

VAR MISINIZ BOYKOT ETMEYE
BELKİ BİR MASUMUN CANINI KURTARIRSIN
BU ÜRÜNLER HANGİMİZİN EVİNDE YOK HANGİMİZ KULLANMADIK?

>>> Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-08-2008   #9
sonic

Çok haklısın teşekkürler bu markaları daha önce kağıt olarak dağıtmışlardı Ancak Carrefoure de mi İsrail markası? ben yarı Türk yarı Fransız diye biliyodum
-----Usta Oyuncu-----
Pc sorunlarınız için İrtibata Geçin
--
Yıllar Sonra Sonic geri döndüüü
[forumsinsi]
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-09-2008   #10
signum

bu konuyu acan dangalak sen aklinca kahramanlikmi mi yapiyosun su icen kotuluk yapmiyormu milleti galeyana getirip ne kazanacAksin serefsiz israil den ne varkin var simdi senin cola icmeye devam edinmis hic kimse bu olanlari tasvip etmiyo zaten kimlerin gazina geldiysen oraya git onlar avutsun seni densizliligin bu kadarida yuh diyorum sana baskada bisey degil o kadar kahramasan git israil konsolosluguna bomba at rahatla
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-09-2008   #11
VANDETTA

İsrail sever dostları kızdırmaya hakkınız yok Gözyaşı!
Yönetici arkadaşlardan biri signum denen zatı alinin mesajını silse iyi olacak,arkadaş tekil suçla toplum suçunu ayırt edemiyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com