Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
deneyimler, lucid

Lucid Deneyimler

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lucid Deneyimler

Yaşım yaklaşık 19 yaşımda iken bazı konularda rüya görmeye bayılırdım En sık lucid rüya gördüğüm dönemimdi Yatmadan önce sürekli dua eder , ardından defalarca o gün görmek istediğim rüyayı söyler ve düşünürdüm O tip bir rüya görmeye başlardım Rüyada iken en ufak bir ipucu yakaladığımda rüya farkındalığını kazanır sonrasında ise gerçekten herşeyi yapabilirdim Şuanda da yapabiliyorum fakat o kadar sık lucid görmüyorum Görmek içinde çabalamıyorum açıkçası Ama şunu söyleyebilirim ki , gerçekten dünyanın en zevkli konularından biri Örneğin bir seferinde karşımdaki ile konuşup , sonuçlarına bakıp defalarca zamanı geri alarak istediğim sonuca ulaşmış , sonra da bunun adil olmadığını düşünüp özür dileyerek uyanmayı seçmiştim

Bu kontrolün en güzel yerlerinden biri de uyanma kontrolü bence Hiç bir kabusa ya da hoşunuza gitmeyen rüyaya devam etmek zorunda değilsiniz Rüya olduğunu anlamasam bile bir tepki işareti var kafamda onu ne zaman tekrarlasam uyanıyorum Böyle bir anahtarla emin olun çok rahat edersiniz

Kendinizi geliştirmeniz ve deneyimlerinizi paylaşmanız dileğimle

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com