Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aerokinezi, tekniği, yepyeni

Yepyeni Bir Aerokinezi Tekniği

Eski 08-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yepyeni Bir Aerokinezi Tekniği

Herkese iyi forumlar

Sizi aerokinezinin benim için olan boyutundaki tekniğimi anlatacağım

1)Havayı, rüzgarı, yönlendirme, kontrol etme

Ben imajinasyon yapamadığım için, çok az, rüzgarı bir ok olarak görüyorum(siz hava olarak da görebilirsinizönemli olan zaten kendi tekniğimizi bulmak) Ok, rüzgar, dağdan tepeden ,yüksek bir yerden, bana doğru geldiğini imgeliyor ve ciddi anlamda hissediyorum Bunu ilk günlerde deneyin Yaz sıcağında iyi yardımcınız olacaktır

2)İleri teknik
Bunu yapabilmenizi çok isterim Çünkü mükemmel bir teknik Kendim öğrenmiş olmam size tarifini biraz zorlaştıracaktır ama başlayalım
Hissetmeniz gereken duygu çekilme:
Uzak mekiğinin camı kırılırda tüm hava boşluğa çekilir ya İşte onun gibi Bu sefer siz uzaysınız ve dışarısı mekik Aniden kendinizi kasıp kendinize doğru her yönden veya istediğiniz yönden hava çekilişini imgeleyin Bu benim tekniğimdir ve bende inanılmaz çalışıyor Yerdeki şişeyi hareket ettiriyorken buluyorum kendimi

İyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com