Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
deneyimlerim, ivan, paranormal

Paranormal Deneyimlerim - İvan

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Paranormal Deneyimlerim - İvan

Korkunun ecele faydası yok ''Ya Herru ya Merru''!

16/05/2009 - Başlangıç
Ailemle birlikte İstanbul'da hayatımı sürdürüyordum O zamanlar demonlar, cinler, ruhlar vb yaratıklar hakkında haddinden fazla meraklıydım Geceleri korkarak uyur, kabuslarla uyanırdım
İlk adım - Karabasan mevzusu; saat 02:20 civarı yatağıma geçtim Telefonum yastığımın altında, baş ucumda bir bardak su ve sigara paketim Sorunsuz bir şekilde uykuya dalmışım, farkında değilim Belli bir zaman sonra uyandım ve telefonumun saattine baktım; 03:00, uyudum Tekrar uyandım, saatte baktım; 04:00, uyudum Daha sonra bir daha uyandım, tekrar saatte baktım; 05:00, uyudum Son kez bir daha uyumamak üzere uyandım, saatte baktım; 02:00, yüz üstü yatıyordum Kulağımda inanılmaz bir uğuldama, ellerim ayaklarım buz kesmiş halde hareketsiz, ağzım açık ancak sesim yok O uğultu sırasında iki kelime bir fısıldama duydum fakat işitemedim Bir kaç saniye sonra kesildi Işığı yaktım, elimi yüzümü yıkadım Saat ise 04:47

24/05/2009 - Korku
Aileme hiç bir şey anlatmamıştım O gün, günlük işlerden dolayı yaşadıklarımı bir kenara bırakıp yapmam gerekenleri yapmakla meşgul olmuştum 24'ü gecesi eve geç gelecektim(23:00 gibi), annem ve kardeşimse bir akrabaya misafir olarak gideceklerdi Evde yalnız kalmamak için yakın dostumu da yanıma alıp eve geçtim Tipik gençlerin yaptığı gibi bilgisayar başında sanal aleme bir kez daha merhaba dedik Ve;
01: ; Mutfaktan bir ses geldi Çatal-kaşığın yere düşmesi gibi bir metalin sesiydi Kedi girmiştir belki dedim mutfağa geçtim Bir şey yok gibiydi Yalnız mutfak camından baktığımda cama yansıyan görüntü beni kendimden geçirdi Balkon camı binanın bahçesine bakıyordu ve orada tanımlayamadığım bir şey vardı Sanki bana bakıyordu Görüntü o kadar netti ki karanlığın içinde parıldayan karanlık gibiydi Ve bana hissettirdiği şey ''Korku''ydu İçeri gittim, sessizce kanepeye uzandım, televizyonumu açtım Burak'da laptop'u sırtlayıp yanıma geldi Bembeyaz kesilmişim, telaşlanmış
02: ; Kendime geldim Gördüğümü anlattım Dedi ki; ''Müzik dinleyelim, ardından televizyon izleriz Kafanı oyala Sabah olsun hele'' Abimi aramak istedim ama aramadım nedense Kendisi biraz bilgilidir bu konularda Gece, her an her şey olabilirmiş gibi tetikte geçti Korkuyu ilk defa bu kadar derinden yaşadım

26/05/2009 - Karanlıktan korkmak
O günden sonra evde tek durmuyordum Burak'la beraber sinemaya gittik Eyüp'deydik Seans bitti, caminin ön tarafından geçip, eve çıkacaktık Burak tutturdu; ''Hadi şurada ki mezarlıkların içinden geçelim Daha yakın'' Eyüp Camisine gitmiş olanlar bilir Piyerloti tepesine giden ara sokağın (Cami tarafından sokağa bakarsanız) ilk sağ dönüşünde ki ara; Caminin arkasında ki mezarlıklar arası yoldur Ve fazla tekin değildir Onay verdim(Biz neden fantezi arıyoruz ki Caminin önünden direk gidersen eve çıkacaksın zaten) Ramazan günleri ve Bayramlar dışında arka sokaklara ışık vermiyorlar Mezarlıkların içinde bulunan ağaçlara monte edilmiş yeşil ışıklardan başka tek ışık, elimizde ki telefonlar 500m'lik kısa bir yol olmasına rağmen kendimi rahatsız hissettim Başım eğik Burak'ın yanında adımlarımı bir bir atıyordum ki, kafamı kaldırdım, sağıma baktım ürperdim, arkama baktım aynı şekilde, bakmaz olaydım 150'ı geçen duvarın üstünde bizimle beraber hareket eden daha doğrusu takip eden siyah bir şey Bağırdım, koşmaya başladık Feshane caddesine çıktık ki yetmedi Eski PTT binasının önüne kadar koştuk ''O neydi?'' dedim Burak görmemiş ben koşuyorum diye koşmuş

02/06/2009 - Yüz yüze
Hâlâ ailemin olaylardan haberi yok Gece geç saatte kadar bilgisayar başında durup ne gördüğümü, halüsinasyon olup olmadığını öğrenmek istedim Annem odasına geçmiş yatıyor, kardeşimse babaannemler de kuzenleri ile zaman geçiriyordu Salondan ses geldiğini duydum, ''televizyonu açık bırakmıştır'' dedim kendi kendime Salonun kapısını açtım Pencereden gelen sokak lambasının ışığı odayı öğlesine aydınlatmış ki, onun nerede nasıl durduğunu açıkça görebildim Salonun sol köşesinde ayakta duruyor ve beni izliyordu Sanırım iki dakika bile ayakta kalamadım, bayılmışım

11/06/2009 - Korku dolu anlar
Evde tekim Burak'ta gelemiyor bu gece Kara kara düşünmeye başladım Evde ki bütün ışıkları yaktım, bilgisayarı salona getirdim, yiyeceğimi içeceğimi yanıma aldım Artık kıyamet kopsa yerimden kalkmayacaktım Fakat o görüntüsü gözümün önünden gitmiyor, kafamı kurcalıyordu Saat üç dört gibi yorgun düşerek uyumuşum Bir irkilme ile uyandım, hava daha aydınlanmamıştı Annemin odasından bir ses, annemin sesine benzer ismimi söylüyordu Öyle duyuyordum yani Elektrikler kesildi Ses hâlâ devam ediyordu, sanki bana daha da yaklaşmıştı Titremeye başladım ve dua ettim Kalktım yatak odasına girdim bir şey göremedim ta ki aynada arkamda olduğunu görene kadar Gözlerimi kapadım korkarak odadan çıktım Evin kapısını açmaya çalıştım, kitlemiş anahtarı da sehpanın üstüne bırakmışım Çıkamadım, salon kapısına çarptım gözlerimi açtım Laptop'u buldum hâlâ sarjı vardı ve elimdeydi Işık tutuyordum kendime ve titreyerek dua ediyordum Gözlerimi her kapadığımda o sahneyi görüyor, ağlıyordum Ezan okundu Yerimden kıpırdayamadım Aslında rahatladım evet bir hayli rahatladım ve şaşırdım Ama Ezan'ın özellikle sabah Ezan'ının rahatlatıcı bir etkisi olduğunu biliyordum

devamı var Ancak yazarken bile titriyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com