Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çamlıyayla, ilköğretim, mersin, okulu, sarıkavak

Sarıkavak İlköğretim Okulu Mersin Çamlıyayla

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sarıkavak İlköğretim Okulu Mersin Çamlıyayla

Çamlıyayla Sarıkavak İlköğretim Okulu Hakkında - Sarıkavak İlköğretim Okulu Tanıtım - Sarıkavak İlköğretim Okulu Resimleri - Sarıkavak İlköğretim Okulu İletişim

1969 yılında bugünkü PTT binasının olduğu yere taşındı İlkokul olarak bu bina 2000 yılına kadar hizmet verdi Düğün salonunun olduğu bina ise 1978 de Sarıkavak Ortaokulu olarak hizmet vermeye başladı Bugünkü okulumuzun giriş bölümü ise 1986 yılında Sarıkavak Ortaokulunun yeni binası olarak hizmete açıldı 1997 yılında Sarıkavak Ortaokulu ve Sarıkavak İlkokulu birleştirilerek Sarıkavak İlköğretim Okulu oldu 23 Nisan 2000 Tarihinde bu günkü okul binası hizmete açıldı Okul Binası Milli Eğitim Bankalığı tarafından yaptırılmıştır

Okulumuz ilk açıldığı yıllarda 3 yıl eğitim vermekteydi Daha sonra 5 yıla çıkarılmış olup;1997 yılından itibaren 8 yıla çıkarılmıştır

İletişim

Sarıkavak İlköğretim Okulu- ÇAMLIYAYLA/MERSİN

Tel: ( 324 6936034) Faks: (324 )

e-m@il :sarikavak_33@mynetcom

Web site: http://okulwebmebgovtr/33/10/705084/indexhtml

biz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com