Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, ilköğretim, kovanlık, merkez, okulu

Kovanlık İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kovanlık İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Kovanlık İlköğretim Okulu Hakkında - Kovanlık İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Kovanlık İlköğretim Okulu Bilgileri

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Kuruluşu : Okulumuz 1940 yılında Eğitim-Öğretime açılmıştırİlk öğretmenleri Seher, Meral ve Rana Öğretmenlerdir1940 yılından önce Karaveliler Köyünde bulunan İlkokula gidiliyordu 1940-1972 yıllarında ilk binada eğitim yapılmış, 1972-2003 yıllarında yeni bina yapılmış, 2003 yılından günümüze kadar da şimdiki kullandığımız yeni okul binamız da eğitim-öğretimimiz devam etmektedir Okuma yazma oranı %100 düzeyindedir Okulumuz Kovanlık Köyünün Çetince Mahallesinde bulunmaktadır

Fiziki Durumu : Okul binamız; Zemin kat, giriş kat ve 1 kat olmak üzere toplam 33 oda, 1 çok amaçlı salondan ibarettir Binamızın yüzölçümü 650 mkare, okul bahçemiz 5604 mkareden ibarettirTüm sınıflarımız klimalıdır

OKULUMUZDAN YETİŞEN BÜYÜKLER

1 Ramazan GÖZÜTOK – Bürokrat-Ateşe
2 Osman AVŞAR – Orman Tek
3 Mustafa ŞİMŞEK – DevPetGenMüdMemuru
4 Musa IRMAK – Öğretmen
5 Bayram AVŞAR – Orman Mühendisi
6 Veli GÖRMEZ – Emekli Öğretmen
7 Mehmet GÖRMEZ – Emekli Öğretmen
8 Osman YILDIZ – Emekli Öğretmen
9 Muammer YANIK – Öğretmen
10 Muhammed ŞİMŞEK – Yönetmen
11 Fetil AVŞAR – Müteahit
12 Cenk YILDIZ – Doktor
13 Canan YILDIZ – Doktor

KURULUŞUNDAN GÜNÜMÜZE OKUL MÜDÜRLERİMİZ

1 Erdal DALKILIÇ
2 Selahattin ÖZBEY
3 Mustafa ÇELİKBİLEK
4 Şaban EKİMLER
5 Şakir ERŞANLI
6 Aydın IŞIK
7 Osman YILDIZ
8 İbrahim KARAKURT
9 Mustafa TOP
10 Mehmet ÖZCAN
11 Enver BAHŞİ (Halen Görevde)

Köyümüzün Mahalleleri : Çubukbeli, Göğnük, İkizler, Kerdimelik, Merkez, Yazevleri, Çetince, Ovaköy, Balıklıgöl olmak üzere dokuz mahalleden meydana gelmektedir

Kovanlık İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kovanlık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kovanlık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kovanlık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kovanlık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KOVANLIK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KOVANLİK KÖYÜ İLKOĞRETİM OKULUDÖŞEMEALTI

Telefon Numarası: 2424123054

Faks Numarası: 2424123054

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:Kovanlık İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com