Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
canan, sayfa, tan

Canan Tan İz Kaç Sayfa

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Canan Tan İz Kaç Sayfa

Canan Tan İz Sayfa Sayısı
Canan Tan İz Kitabının konusu
İz Kaç Sayfa Canan Tan

Yakın çevremizde benzerlerini görebileceğimiz gerçeklikte bir baba-kız öyküsünün anlatıldığı Cana Tan'ın İz Romanı 400 sayfa Babasına hayran Verda, hatta âşık Biricik kahramanım diyor onun için Ne var ki, yıllar önce annesiyle babasının boşanmasından sonra ayrı düşmüşler birbirlerine Çatışmışlar, çelişmişler ama sevgileri içten içe hep sürmüş Kariyerinde zirveye ulaşmış ünlü avukat Vedat Karacan'ın intiharıyla başlıyor öykü Bu beklenmedik ölümün ardında yatan gizi çözmek Verda'ya düşmektedir Geriye dönüp baktığında yüzleştiği keşke'leriyle, pişmanlıklarıyla ve içini kavuran devasa bir özlemle sürecektir babasının izini Minicik çocuk ellerimi avucunun içine hapsettiğinde, yüreğim yüreğinde eriyordu babacığım Parmaklarım büyüdü diye mi tutmuyorsun artık ellerimi? Keşke hep küçük kalsalardı Ne oldu da ayrıldı ellerimiz baba? Hiçbir zaman soramadım bunu sana Sormak istediğimde fırsat olmadı, fırsat olduğunda cesaretim Soluk soluğa okuyacağınız, farklı bir Canan Tan romanı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com