Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bay, charles, den, miller, tex

Bay Miller - Charles Den Tex

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bay Miller - Charles Den Tex

Bay Miller - Charles den Tex

Bay Miller - Charles den Tex kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Bay Miller
(Yasadışı Yaşamak İçin Dürüst Olmalısın)
Charles den Tex
Okuyan Us Yayın / Polisiye Dizi
Türkçe (Orjinal Dili:İngilizce)
416 s -- 2 Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
ISBN : 9786054054336
2010

Kitap hakkında

"Bildiklerimi kafamda toparlamaya çalıştım İnternette esrarengiz bir web sayfasına rastlamıştım Aslında çok ilginç değildi, anlamadığım çok şey vardı Ama bu web sayfası öldürücüydü ve bu durum kesinlikle dikkat çekiciydi Daha önce hiç öldürücü bir web sayfasına rastlamamıştım"

Peter Bellicher, uluslararası bir firmada danışmanlık yapmaktadır Başarılı bir kariyer, sorunsuz bir hayat Ama kendini güvende hissettiği bu yalıtılmış dünya, bir cinayete tanık olmasıyla aniden yıkılır Bütün kanıtlar suçlu olduğunu göstermektedir Artık, doğup büyüdüğü şehirde bir kaçak durumuna düşmüştür Amsterdam sokaklarında ve sanal dünyada ölümcül bir kovalamaca başlar

Bellicher, internet üzerinden her eve sızan, dev bir ağın ortasındadır: Bay Miller'ın evine hoşgeldiniz!

"Son derece heyecanlı bir polisiye"
-de Volkskrant-

"Zekice kurgulanmış, sürükleyici bir roman"
-Brabants Dagblad-
(Tanıtım Bülteninden)

Kapak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com